CubeTurk » Mükemmeliyete Hoş Geldiniz! / Sınırsız SkyBlock Deneyimi / Sınırsız Eğlence /

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Muratttttttt

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Discord
Muro#9292
Minecraft
Murok
Yurt dışında yaşadığımdan dolayı sunucuya giriş sağlayamadım. Diğer Skyblocklardan ayıran özelliğinin ne olduğunu bakmak için girmek istemiştim. Keşke sistemleri de buralara yazsaydınız da sistemlerinize göz atma şansımız olsaydı. :'(
Aşırı derecede bot ve ddos saldırısı aldığımızdan dolayı bi koruma yapmıştık o yüzden giremiyorsun en yakın zamanda çözücem.

Geyik

Geik
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
152
Steam
_Poine_
Discord
Geik#1211
Minecraft
Geyik
Keşke sunucunuzun türünü belirtseydiniz :/ Emek sanıp direk giriş yaptım.. (Emek sunucuları incelemek favorimdir)
- Op den pek anlamam fakat bu spawner sayıları vip günleri fiyatları sanırım bir op için normal. :evet:
- Sağ tarafta belirtsiz&geçersiz hedeflerin null gözükmesi kötü, onu başka bişey yapabilirseniz daha şık durabilir :hayir:
- Fazladan envanter sistemi güzel, OP için çok mükemmel bir sistem gibime geliyor fakat dikkat edin lag yapmasın ;) :evet:
- Sol tıklanıp da geçilebilen şeylerin hepsinde (Sağ Tıkla) yazıyor sadece tıkla yazsa daha hoş olur =) Acaba sağ tıklayınca başka bişey mi var diye 3 kere fake yedim :D :hayir:
- Aktif moblar warpı, warp menüsünde var fakat kendisi mevcut değil :(
- Yaratıkların hologram canları hoşuma gitti

Ve en beğendiğim özelliğe gelelim !!!!!
Zararsız yaratıklara vurunca onları sinirlendiriyorsunuz! Dahice! ve size saldırıyorlar... Sakın küçümsemeyin sağlam vuruyorlar =) :evet::evet::evet:<3<3

Ama - yönleri de var tabii ki, bunlardan biri zararsızmob da veya spawnda yaratık kesilmiyor :hayir:
Hayvanların cooldown'ı yok bir kere vurunca kesene kadar peşinizden ayrılmıyor.. Ya ayrılıyor ama çok geç ayrılıyor biraz daha erken vaz geçebilirler.. :hayir:

Şanslı gününde misin'e tıklayınca yetkiniz yok uyarısı alıyoruz. :hayir:
Çarkı felek oyunu direk yok :hayir:

Bütün eksileri 1-2 saatlik bir bakımla düzeltilebilecek şeyler. Artı yönlerinin bir kısmı başka sunucularda olmayan özellikler. Ve keyubu kalitesiyle lag'a raslamadım. Başarılar diliyorum! Umarım yolunuz açık olur.

Notum: :evet:

Muratttttttt

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Discord
Muro#9292
Minecraft
Murok
Keşke sunucunuzun türünü belirtseydiniz :/ Emek sanıp direk giriş yaptım.. (Emek sunucuları incelemek favorimdir)
- Op den pek anlamam fakat bu spawner sayıları vip günleri fiyatları sanırım bir op için normal. :evet:
- Sağ tarafta belirtsiz&geçersiz hedeflerin null gözükmesi kötü, onu başka bişey yapabilirseniz daha şık durabilir :hayir:
- Fazladan envanter sistemi güzel, OP için çok mükemmel bir sistem gibime geliyor fakat dikkat edin lag yapmasın ;):evet:
- Sol tıklanıp da geçilebilen şeylerin hepsinde (Sağ Tıkla) yazıyor sadece tıkla yazsa daha hoş olur =) Acaba sağ tıklayınca başka bişey mi var diye 3 kere fake yedim :D:hayir:
- Aktif moblar warpı, warp menüsünde var fakat kendisi mevcut değil :(
- Yaratıkların hologram canları hoşuma gitti

Ve en beğendiğim özelliğe gelelim !!!!!
Zararsız yaratıklara vurunca onları sinirlendiriyorsunuz! Dahice! ve size saldırıyorlar... Sakın küçümsemeyin sağlam vuruyorlar =) :evet::evet::evet:<3<3

Ama - yönleri de var tabii ki, bunlardan biri zararsızmob da veya spawnda yaratık kesilmiyor :hayir:
Hayvanların cooldown'ı yok bir kere vurunca kesene kadar peşinizden ayrılmıyor.. Ya ayrılıyor ama çok geç ayrılıyor biraz daha erken vaz geçebilirler.. :hayir:

Şanslı gününde misin'e tıklayınca yetkiniz yok uyarısı alıyoruz. :hayir:
Çarkı felek oyunu direk yok :hayir:

Bütün eksileri 1-2 saatlik bir bakımla düzeltilebilecek şeyler. Artı yönlerinin bir kısmı başka sunucularda olmayan özellikler. Ve keyubu kalitesiyle lag'a raslamadım. Başarılar diliyorum! Umarım yolunuz açık olur.

Notum: :evet:
İlet beklediğim yorum....
Evet eksiklerimizin olduğunu biliyoruz bi kaç gün içinde tamamen düzelecektir bu yazdıkların tavsiyelerin için çok teşekkür ederim iyi günler.

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
151
Tanıtım güzel de harita konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. bir an değişmenizi tavsiye ederim.

xFirebird

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Steam
xfirebird
Discord
Nope#4039
Yurt dışında yaşadığımdan dolayı sunucuya giriş sağlayamadım. Diğer Skyblocklardan ayıran özelliğinin ne olduğunu bakmak için girmek istemiştim. Keşke sistemleri de buralara yazsaydınız da sistemlerinize göz atma şansımız olsaydı. :'(
Kedi bey sakin olun

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
667
Steam
beeboy07
Discord
beeboy07#1737
Ekip boş gibi duruyor, iyi birer yetkili olmadan oyun içinde yorgunluktan tekniksel anlamda zorlanabilirsiniz. Hayırlısı neyse... Doğru seçim yapmışsınız, ilklere yakışır haliyle.

Muratttttttt

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Discord
Muro#9292
Minecraft
Murok
Ekip boş gibi duruyor, iyi birer yetkili olmadan oyun içinde yorgunluktan tekniksel anlamda zorlanabilirsiniz. Hayırlısı neyse... Doğru seçim yapmışsınız, ilklere yakışır haliyle.
Yetkili ekibimiz boş şuan alım var zaten.

TH3ND

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
55
Discord
Ψ' Sinirli Papağan#2703
Sunucu güzel , konu tasarımıda güzel . Peki neden hala sunucuda değilim?
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Yetkili ekibimiz boş şuan alım var zaten.
Alımlara katılabilirim ;)

Hai

<3
Site Sahibi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.089
Discord
yusufkemal#5290
Minecraft
ImHai
İp adresinin ilk 3 hanesini ve Kullandığın İnternet Servis sağlayıcın ( ISS ) hakkında beni bilgilendirirsen
Tüm Keyubu sunucularına ISS firmandaki tüm ipleri whiteliste alabiliriz.
Şuan için Kıbrıs - Azerbeycan ve Türkiye deki ISS'ler ( Datacenter Firmaları hariç ) whitelisttedir.

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
26
Aşırı derecede bot ve ddos saldırısı aldığımızdan dolayı bi koruma yapmıştık o yüzden giremiyorsun en yakın zamanda çözücem.
birde benim serverime kötü diyorsun daha koruman bile güvenilir değil çok açığı var korumanın :)

BloodyX

Biz İnek Değil, Wither Kellesi Yeriz
Froxia
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
1.433
Steam
TheGaMeLiFe_HD
Discord
Ekmekli Pasta#4692
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Sunucu hoj lakin spawnı pek beğenmedim sistemleri keşke yazsaydınız en azından bilgi sahibi olabilirdik diye düşünüyorum tasarım güzel ama sadece hoşuma gitmeyen bir spawn biçimi oldugu için biraz hoşuma gitmedi ama sistemleri merak ettim vaktim olursa oynarım bol eglenceler.

birde benim serverime kötü diyorsun daha koruman bile güvenilir değil çok açığı var korumanın :)
Bu seni ilgilendirmez dostum sen ilk önce haritalarına konu düzenine özen göstert sonra gelip laf kalabalıgı yap diyeceğim üzgünüm senide zor duruma sokuyorum agadi bee

Muratttttttt

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Discord
Muro#9292
Minecraft
Murok
Sunucu hoj lakin spawnı pek beğenmedim sistemleri keşke yazsaydınız en azından bilgi sahibi olabilirdik diye düşünüyorum tasarım güzel ama sadece hoşuma gitmeyen bir spawn biçimi oldugu için biraz hoşuma gitmedi ama sistemleri merak ettim vaktim olursa oynarım bol eglenceler.

Bu seni ilgilendirmez dostum sen ilk önce haritalarına konu düzenine özen göstert sonra gelip laf kalabalıgı yap diyeceğim üzgünüm senide zor duruma sokuyorum agadi bee
Yaşı küçük kardeşimizin aldırma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt