CubeTurk - Emek Skyblock - Kaliteli Sistemler, Adaletli Yönetim, Eğlenceli Oyun Zevki!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Moderatör Şefi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
197
Puanlar
3.790
Discord
BerkPW#9783
Minecraft
BerkPW
Merhaba,
Forum kuralları gereği en az 5 adet sunucu içi resmi gereklidir. Aksi taktirde konu arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum. İyi forumlar dilerim.

Abdullah T.

Merhabalar...
Reggin Team
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
914
Puanlar
2.640
Discord
Abdullah T.#0001
Minecraft
Asmus1990
Tasarım güzel, haritalar güzel ama forum konusu tarzı berbat olmuş. Spoyler içine almamanı öneririm, umarım iyi yerlere gelebilirsin.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
119
Puanlar
490
Discord
EmirhanSHN#9040
Minecraft
EmirhanSHN
Merhaba,
Forum kuralları gereği en az 5 adet sunucu içi resmi gereklidir. Aksi taktirde konu arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum. İyi forumlar dilerim.
Ekledim sayın Moderatörüm!

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
119
Puanlar
490
Discord
EmirhanSHN#9040
Minecraft
EmirhanSHN
Konu tasarımı beğendim maplerde güzelle benziyor en yakın zamanda ziyaret edicem.
Merhaba, CrazyDeath sunucumuzu beğendiğine sevindim seni en kısa sürede sunucumuzda oynamaya davet ediyorum.

Tasarım güzel, haritalar güzel ama forum konusu tarzı berbat olmuş. Spoyler içine almamanı öneririm, umarım iyi yerlere gelebilirsin.
Merhaba, Abdullah T. sunucumuzu beğendiğine sevindim seni en kısa sürede sunucumuzda oynamaya davet ediyorum.

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Usta Destek
Rivel Project
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
76
Elmaslar
889
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Konu tasarımını beğenmedim, sistemleriniz 1/2 tanesi hariç klasik, maplariniz güzel olmuş. Başarılar dilerim.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
119
Puanlar
490
Discord
EmirhanSHN#9040
Minecraft
EmirhanSHN
Konu tasarımını beğenmedim, sistemleriniz 1/2 tanesi hariç klasik, maplariniz güzel olmuş. Başarılar dilerim.
Merhaba, Avelis sunucumuzu beğendiğine sevindim seni en kısa sürede sunucumuzda oynamaya davet ediyorum.

salist3

Server Setup Speicalist [salist3#8103]
Reggin Team
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
51
Puanlar
390
Discord
salist3#8103
Minecraft
salist3
Emirhanın sanırsam ilk başarılı projesi, haritaları muazzam, yazılar kolayca okunup anlaşılabiliyor, insanları sıkmayacak eğlenebilecekleri sade bir emek skyblock sunucusu. Girmenizi öneririm.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
119
Puanlar
490
Discord
EmirhanSHN#9040
Minecraft
EmirhanSHN
Emirhanın sanırsam ilk başarılı projesi, haritaları muazzam, yazılar kolayca okunup anlaşılabiliyor, insanları sıkmayacak eğlenebilecekleri sade bir emek skyblock sunucusu. Girmenizi öneririm.
Merhaba, salist3 sunucumuzu beğendiğine sevindim seni en kısa sürede sunucumuzda oynamaya davet ediyorum.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
534
Puanlar
3.090
Discord
! ✯ 𝒫𝓊𝓃𝒸𝒽𝑒𝓇™#3550
Minecraft
PuncherNS
Konu tasarımı artık çoğu yerde gördüğüm bir tasarım.
Sistemler klasik
Mapler harika
Konu başlığı hiç iç açıcı değil.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
En iyi cevaplar
13
Elmaslar
5.798
Puanlar
10.040
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Görünüşe bakılırsa eski Skyblock efsanesi geri dönüyor ki sunucu tasarımlarınız oldukça hoşuma gitti. Aynı zamanda sistemler hoş olmuş :))

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
119
Puanlar
490
Discord
EmirhanSHN#9040
Minecraft
EmirhanSHN
Konu tasarımı artık çoğu yerde gördüğüm bir tasarım.
Sistemler klasik
Mapler harika
Konu başlığı hiç iç açıcı değil.
Merhaba, Puncher sunucumuzu beğendiğine sevindim seni en kısa sürede sunucumuzda oynamaya davet ediyorum. Sunucumuz her geçen gün yenilenecek ilk günümüz :)

Görünüşe bakılırsa eski Skyblock efsanesi geri dönüyor ki sunucu tasarımlarınız oldukça hoşuma gitti. Aynı zamanda sistemler hoş olmuş :))
Merhaba, YigitReisOfficial sunucumuzu beğendiğine sevindim seni en kısa sürede sunucumuzda oynamaya davet ediyorum.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba, sunucuma girecek üyeler eğer sunucumu bu konudan gördüyseniz bu yorumu okumayı unutmayın sunucuda hile koruması bulunmakta sunucuya girdiğinizde Atıldın yazıyorsa %appdata% .minecraft versions kısmından hileleri silerseniz sorun çözülecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:

theText

play.TeriaNetwork.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
89
Puanlar
3.190
Steam
lspoonez12
Discord
theText#7434
Minecraft
the_Text
Konu tasarımı güzel ancak daha önceden gördüğümü hatırlıyorum, harita sizinse güzel duruyor, sistemlerin de çoğu klasik. Konu başlığını da güncellemeni öneririm başarılar :-)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt