Sol Reklam

CubeTurk - Ekibini Topluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
15791000813163589437229436450391.jpg

Hepinize selam gençler ben Emirhan öncelikle biraz kendimden bahsedeyim 14 yaşındayım Bursa'da yaşıyorum. Uzun zamandır server açıyorum, minecraft oynuyorum. Biraz da sunucudan bahsedersek;

Sunucu Bilgileri;
Sunucumuzun 6GB ram kapasitesi bulunuyor, lokasyon olarak ise Almanya seçtik daha performanslı olduğunu düşündüğümüz için. Sunucumuz Emek Skyblock CubeTurk isminde yakında yeni oyunlarda gelecektir önemli bir nokta ise sunucu açılma tarihi Bugün olarak kararlaştırıldı.

Yetkililerimizden Beklentilerimiz;
En önce kibirli olmamak, oyuncuları kendinden üstün görmemek, imla kurallarına dikkat etmek oyun içinde discord sunucusun da, kesinlikle argo, küfür kullanmamak ne olursa olsun. Ek olarak aktiflik.

Aktif Olan Alımlar;
Mimar (x1)
Tasarımcı (x1)
Rehber (x2)
Fikir üreticisi (x3)

Başvuru;
Başvuru için tıkla!
Başvuru yaptıktan sonra discord adresimden bana şu mesajı "Selam, ben <isminiz> adında bir başvuru yaptım müsaitseniz kontrol edebilir misiniz?" iletirseniz sizi tanımam daha kolay olur, alım süreciniz hızlanır.​

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
15791000813163589437229436450391.jpg

Hepinize selam gençler ben Emirhan öncelikle biraz kendimden bahsedeyim 14 yaşındayım Bursa'da yaşıyorum. Uzun zamandır server açıyorum, minecraft oynuyorum. Biraz da sunucudan bahsedersek;

Sunucu Bilgileri;
Sunucumuzun 6GB ram kapasitesi bulunuyor, lokasyon olarak ise Almanya seçtik daha performanslı olduğunu düşündüğümüz için. Sunucumuz Emek Skyblock CubeTurk isminde yakında yeni oyunlarda gelecektir önemli bir nokta ise sunucu açılma tarihi Bugün olarak kararlaştırıldı.

Yetkililerimizden Beklentilerimiz;
En önce kibirli olmamak, oyuncuları kendinden üstün görmemek, imla kurallarına dikkat etmek oyun içinde discord sunucusun da, kesinlikle argo, küfür kullanmamak ne olursa olsun. Ek olarak aktiflik.

Aktif Olan Alımlar;
Mimar (x1)
Tasarımcı (x1)
Rehber (x2)
Fikir üreticisi (x3)

Başvuru;
Başvuru için tıkla!
Başvuru yaptıktan sonra discord adresimden bana şu mesajı "Selam, ben <isminiz> adında bir başvuru yaptım müsaitseniz kontrol edebilir misiniz?" iletirseniz sizi tanımam daha kolay olur, alım süreciniz hızlanır.​
Böyle Güzel bir serverda yetkili olmak isterım: Selam, ben Mete rehber bilgim var :D o kadar

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
Discord adresinden ulaşamıyorum. Lynch#3857 Ekliyebilirmisiniz.

EmirhanSHN

EmirhanSHN - CubeTurk

Discord:

EmirhanSHN#9040

Elmaslar
118
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
EmirhanSHN
Admin alımı aktiftir! +17 olmak zorunda EmirhanSHN#9209

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı