Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber CS:GO'ya Birçok Özellik ve Düzeltme Getirecek Güncelleme Yayımlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
CS:GO'nun 27.05.2021 Güncellemesi Yayımlandı!

Counter-Strike-Global-Offensive-g%C3%BCncelleme.jpg

Beklenen güncelleme sonunda geldi!
Valve, Counter-Strike: Global Offensive için duyurmuş olduğu yeni güncellemeyi 27.05.2021 tarihi itibariyle yayımladı. Genel açıdan düzeltmeler ve yenilemeler yapan Valve, henüz iyileştirmeleri bitirebilmiş değil. Haritalarda ve oyunun grafiklerinde büyük olmasa da hatırı sayılır bir değişikliğe gidildi. Doku ve gölge keskinlikleri iyileştirmeleri, renklendirme düzeltmeleri ve haritalarda oynamalar yapıldı. Harita oynamalarının başında ise Ancient bulunuyor ve en çok değişikliğe uğrayan harita oldu.

Sadece Ancient değil; Mocha, Grind ve Cache haritalarına da yenilik getirildi. Bu haritalarda bulunan ufak tefek açıklar giderildi ve doku iyileştirmeleri yapıldı. Her ne kadar Ancient kadar bir yenileme almasalar bile düzeltmeler yapıldı. Küçük ama hoş değişikler de diyebiliriz.

csgo-aztec-map-rework.jpg

Çıkarılan bazı seçenekler yeniden eklendi!
Valve, sadece dekoratif değişikliklerin haricinde performans sorunlarıyla da ilgilendi. Gökyüzü modelinde değişiklikler yapıldı ve öncekine göre kuş sesleri daha da az duyuluyor. Ayrıca düşük grafik ayarında seçim yapılabilmesi için canlı renkler özelliği geri getirildi. Bu sayede dilerseniz bu seçeneği kapatabilirsiniz. Getirilen bu seçenek her ne kadar aşırı büyük bir performans verimi sağlamayacak olsa bile size yeteri kadar FPS kazandıracaktır.

Gelen açıklamalara göre bu güncelleme çalışmalarında iki bağımsız geliştiricinin adı geçiyor. leplubodeslapin ve imik isimli bu iki geliştiricinin performans sorunlarının bir kısmını çözdüğü biliniyor. An itibariyle Steam üzerinden güncellemeyi indirebilir ve test edebilirsiniz. Güncellemeyle ilgili detaylı ayrıntı için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca güncel oyun haberlerini ve incelemelerini takip etmek için
buraya tıklayabilirsiniz. Umuyoruz ki Valve'ın bu güncellemesi oyuncuları sevindirmiştir, ilerleyen günlerde tepkileri göreceğiz. Bu arada bomba B'de, çabuk olun!

DrHalleyos

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley
Güncellemeyi bugün yaptım ve oynadım. Çok bir fark göremedim açıkçası. Aynı anda 5 kişi karşıma çıkıyor FPS 5'e kadar düşüyor. Anlayamadım gitti

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
Bilgilendirme için teşekkürler. Harika anlatım! <3

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
470
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL
Üzgünüm ama...
Valorant. :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı