Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım CS:GO'da bedava item kazanma!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

POOPEDMYSPACESUİT

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Dünya
Merhaba!
Şimdi işleyiş şu şekilde , siz 1v1 maç atıyorsunuz (Türklerin gelme olasılığı yüksek) ve karşılığında belli bir coin kazanıyorsunuz.
Veyahut size verilen referans linkini birisiyle paylaşıp , o kişi e postasına gelen maildeki linke tıklayıp ilk maçını attığı zaman size 50 coin veriyor.
En ucuz silahlar StatTrak'lı ve 500 coin , yani 10 kişi getirirseniz bir silah almış oluyorsunuz.
500 coinlik bir silahın değeri yaklaşık 6TL.

Öncelikle alttaki sitemize giriyoruz.
Sonra kayıt oluyoruz (e postayı doğru girin onaylayacaksınız)
E-postanıza bir onay linki geliyor o linke tıklıyoruz , ve artık hesabımız aktif.
Sonraki adım steam'i bağlamak , karşımıza direk çıkıyor zaten yeşil buyona tıklıyoruz (steam yazan buton)
Sonra steam hesabımızı girip Tamam'a tıklıyoruz.
artık bağlı , şimdi tek yapmamız gereken coin kazanmak bunun için de
head-to-head maçına giriyoruz (play'a tıklıyoruz) bira bekledikten sonra bize bir kişi bulyor.
Ve bir eklenti indirmemizi istiyor , eklentiyi indiriyoruz veya bize bir kod veriyor o kodu konsol'a yapıştırıp da giriş yapabilirsiniz veya eklentiyi indirip direk start'a tıklayıp csomg açılacak sonra oto. server'a bağlanacak.
İşte linkler;
zengaming.co (referanssız link)

_Spiderus_

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
140
Puanlar
0
Yer
Basketbol Sahası
Helal kardeş.Süpersin çok işime yaradı
(epicfacepalm)
ben oyalıyorum siz kaçın.

zRedDragon

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
76
Puanlar
0
Böyle sitelere inanmayın.Hem ad.fly gibi tıklama yaptırarak reklamdan kazanıyorlar.Hemde kendi sitelerinde ki reklamlardan...
Ha bu arada site reklamı yapmaktan dolaylı uyarı yiyebilirsin onuda belirtmek isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı