Sol Reklam

creation.batihost.net » Emek Hayatta Kalma - Claim Kasası - Bronz ve Gümüş madeni - Pazar ve Pazar alanları +45 online!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
9YaMvO.gif

IP adresi: creation.batihost.net
Sürüm: 1.12.2 - 1.14.4

Selam dostum!
Şimdi sana emek hayatta kalma sunucumu anlatıcam. Bu sunucuda /market, /warp market yok. Köylülerle ya da oyuncularla alışveriş yapabilirsin. Oyunumuzda para önemsiz. İstediğim şey hani arkadaşlarınla kuruyorsun 4 kişi takılıyorsun. O tarz bir sunucu ama 60 70 online olduğunu hayal et. İnanılmaz dimi güvenli bölgede /takas yaparak anlaşıp, pazarlık yapıp, bir birinizi mutlu ediyorsunuz. Gerçek hayata uyarlanmış bir sunucu. Dediğim gibi market olmadığı için köylülerden bir şeyler etmelisin. Açık arttırma ve pazar sistemleri sayesinde daha verimli alışveriş yapabilirsin.

Direkt dalıyorum abi BİSMİLLAH!
Yukarıda da dediğim gibi sunucumuzda market yok köylüler ile alışveriş yapmak durumundasınız. Bu nasıl olacak?

2O6ARN.gif

qAdLZW.gif

M1V73a.gif

Claim bloğu nedir nasıl alabilirim?
Claim bloğu, claim oluştururken harcanır. Sunucuya ilk girdiğinizde 100 claim bloğuna sahip olacaksınız. Bu da 10x10'luk bir claim yapabilirsiniz anlamına geliyor. Eğer 121 tane olsaydı 11x11'lik bir koruma sağlayabilecektin. Claim bloğunu sağ tabloda görebilirsin.
nbQn5a.png

Bunu arttırmak içinse Claim kasası açmalısın. "Claim kasası anahtarı nasıl yapabilirim?" yukarıda da gördüğün gibi /warp takas'ta bulunan köylülerden anahtar üretebilirsin.

Claim nasıl atılır?

Claim ve Büyü kasasında ne var?

EOmalg.gif

Z5X8Wa.gif

Sabah PVP kapalı, Akşam açık !
Sabahları yeni başlayan oyuncularımız veya ev, maden kasacak arkadaşlarımız için değerli bir zamandır. Akşam PVP açılacaktır. Dikkatli olmalılar.

RgrmJG.png

WXqBVq.png

Sunucudan Kareler!
LvlkXz.png

r05Waz.png

7Ba9pr.png

P718Ab.png

gPrdDQ.png

9YaM3O.png

qAd6aV.png

M1VNb7.png

Sunucu Teknik Özellikleri
İşlemci (CPU): i7 7700k
RAM: 16GB
Lokasyon: Almanya
Sürüm: 1.12.2 - 1.14.4

Slot: Sınırsız

- KAPANIŞ -
Buraya kadar bana eşlik ettiğin için teşekkür ederim. Daha çok zaman geçirmek isterim. Sunucuma gelebilirsin :D Takılırız, belki arkadaş oluruz. Olur yani neden olmasın. Bekleniyorsun...

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Güzel bir sunucuya benziyor. Sınırsız slot kısmı hikaye lokasyon Türkiye olsa daha iyi olurdu. Başarılar dilerim. Güzel sunucu.

BlackKpoT

Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Teşekkürler dostum. Hikaye derken

Çoğu host veya sunucular sınırsız slot diye bir açıklamada bulunurlar. Ama sınırsız felan değildir. 1GB için ideal slot miktarı 20 ise 16GB'I hesap edelim 320 kişi 1 GB eklentilere skriptlere vb. sunucudan çıkaralım. 300 kişi. Kısaca hostların ya da sunucuların yalanıdır bu.

BlackKpoT

Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Çoğu host veya sunucular sınırsız slot diye bir açıklamada bulunurlar. Ama sınırsız felan değildir. 1GB için ideal slot miktarı 20 ise 16GB'I hesap edelim 320 kişi 1 GB eklentilere skriptlere vb. sunucudan çıkaralım. 300 kişi. Kısaca hostların ya da sunucuların yalanıdır bu.
Dostum sınırsızdan kastımız server.properties ile istediğimiz slotu ayarlayabilmemiz. Dayanabilirliğini sormuyor sana. Mesela benim sunucumda 1881 yazıyor slot.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Sunucu hakkında verilen bilgiler yanlış Almanya lokasyonda K serisi işlemciler yok

Screenshot_1.png

BlackKpoT

Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT

luf1x

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
174
Puanlar
14.870

TitanTR

Web Geliştiricisi
Elmaslar
21
Puanlar
0
Minecraft
TitanTR

BlackKpoT

Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Boş bir yorum attı arkadaş zaten gerek yok uzatmaya.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Yani İ7 7700 ile i7 7700K arasında öyle aman aman fark yok :D
1 Harf gibi gözükebilir arada fark var madem böyle hafife alıyor arkadaş o zaman konusunda yanlış bilgi vermek yerine K harfini silebilirdi

TitanTR

Web Geliştiricisi
Elmaslar
21
Puanlar
0
Minecraft
TitanTR
1 Harf gibi gözükebilir arada fark var madem böyle hafife alıyor arkadaş o zaman konusunda yanlış bilgi vermek yerine K harfini silebilirdi
Yok yanlış bilgiye karışmıyorum ben. Gerisi sizin aranızda. Sadece öyle aşırı fazla fark yok dedim :D Neyse konuyu değiştirip insanları rahatsız etmeyelim.

BlackKpoT

Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Haklısın aslında yani "Adam o kadar reklam yapmış, konu hazırlamıl, video çekip GIF hazırlamış ama hata gibi bir hata yapmış Allah belasını vermiş K serisi işlemci demiş PÜÜÜ. Bu nasıl bir iştir ya gelmiyorum sunucuya banane..." bu boş ve asosyal hayatında keyifli vakit geçirmedi diliyorum.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Haklısın aslında yani "Adam o kadar reklam yapmış, konu hazırlamıl, video çekip GIF hazırlamış ama hata gibi bir hata yapmış Allah belasını vermiş K serisi işlemci demiş PÜÜÜ. Bu nasıl bir iştir ya gelmiyorum sunucuya banane..." bu boş ve asosyal hayatında keyifli vakit geçirmedi diliyorum.
Asosyal olduğumu nerden çıkarttın ? sabah arkadaşlarımla takılıyorum akşamda sanal arkadaşlarımla takılıyorum
işine önem veren insanlar her zaman başarıya ulaşır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı