Sol Reklam

CrazyEnvoy - %100 Türkçe Dil Çevirisi [YENİ]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Evet sen böyle yorum kas ancak
Tamam kardeşim bir çeviri yapmışsın anladık helal olsun ne diyelim konuyu niye bu kadar uzattın adam senin hazırladığın Türkçe'yi eksik hatalı veya anlamsız görmüş demek ki kendisi hazırlamış atmış insanlara yardımcı olmak istiyorsanız yardımcı olun birbirinize ahh şunu ben yaptım bunu ben yaptım diyerek bir yere varamazsınız

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Tamam kardeşim bir çeviri yapmışsın anladık helal olsun ne diyelim konuyu niye bu kadar uzattın adam senin hazırladığın Türkçe'yi eksik hatalı veya anlamsız görmüş demek ki kendisi hazırlamış atmış insanlara yardımcı olmak istiyorsanız yardımcı olun birbirinize ahh şunu ben yaptım bunu ben yaptım diyerek bir yere varamazsınız
Benim tercümemi almış ufak değişiklik yapmış hem sanane

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Eki Görüntüle 73793
Madde 4 forum kurallarında benden rica etse seve seve düzeltirfim
Ona bakarsan forumda tonlarca aynı işlevi yapan skriptlerde var ama kimse uyarı almıyor. Bende daha önce bir çeviri paylaşmıştım. Başka biri güncel halini tekrardan benim çevirim üzerinden güncelleyip atmış. Bende güncellediği için teşekkür ettim. Zaten insanların yararlanması için yaptığımız birşeyin kavgasını niye veriyoruz ? Bu arada Google Translate kullanarak çeviriyosan hata yapıyorsun. Çeviri böyle birşey değil. Ben yabancı dil bölümü okuyorum, 3 gün sonra üniversite sınavım var. Emin ol hatalı yapıyorsun. Ben çevirilerimde çeviremediğim kısımları translate den bakmak yerine hocalarıma götürüyorum. Çünkü ingilizcede orjinal anlamı dışında tonlarca anlama gelen kelimeler var. Bildiğini sandığın birşeyi yanlış bilebilirsin.

EpikLava

Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Senin çevirdiğin pis şeyi niye alıyım kendim pırıl pırıl temizce google yardımıyla ve kendi bilgim ile temizledim gerçekten eğlendirdin beni :D
Tartışma giremicem üzgünüm

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı