Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Crash alıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deleted User 63724

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
332
Puanlar
14.730
Selam MC-TR
bilgisayarıma format atıldı ve minecraftım açılmıyor.
formattan önce açılıyordu.

crash resmi
tjwPhu.png

hata raporu
Kod:
The game crashed whilst initializing game Error: org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
bu hatayla daha önce karşılaşığ çözen birisi varsa yoruma yazarsa sevinirim iyi günler​

MRepair

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Formatı kime attırdınız genelde kendi atanlar veya böyle oturdukları yerde bilgisayarcı olarak nitelendirililen ve bilgisayarı alıp çöp eden kişilerimi.Benim eskisinede aynısı olmuştu attılar formatı java sorunlu ekran kartı kurulu değil yada eski lisans yok falan filan.javanı güncelle ekran kartını kontrol et genelde javanın pcde kurulu olduğu görünür formattan sonra ama bazen kurulu değildir.Ve Driver Booster programını kullanarak bir güncelle sorunun çözülecektir.

Deleted User 63724

Elmaslar
332
Puanlar
14.730
Formatı kime attırdınız genelde kendi atanlar veya böyle oturdukları yerde bilgisayarcı olarak nitelendirililen ve bilgisayarı alıp çöp eden kişilerimi.Benim eskisinede aynısı olmuştu attılar formatı java sorunlu ekran kartı kurulu değil yada eski lisans yok falan filan.javanı güncelle ekran kartını kontrol et genelde javanın pcde kurulu olduğu görünür formattan sonra ama bazen kurulu değildir.Ve Driver Booster programını kullanarak bir güncelle sorunun çözülecektir.
Driver Booster indiriyorum
inş olur :)

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Dostum pixel format diyor buradanda ekran kartını çıkarabiliriz arkadaşın dediği gibi driver boosterdan ekran kartını güncelle bakalım...

Deleted User 63724

Elmaslar
332
Puanlar
14.730
Dostum pixel format diyor buradanda ekran kartını çıkarabiliriz arkadaşın dediği gibi driver boosterdan ekran kartını güncelle bakalım...
driver booster ile güncelledim ama yine aynı hata geliyor ne yapmalıyım sizce

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Dostum adam bilgisayarına format atarken emin ol ki kötü ya da bilinçsiz bir iş yapmış olabilir. Format atarken fat32 ntfs gibi kodlama seçenekleri vardır bunları yanlış ayarlamış olabilir. Ya da herhangi bir düzensizlik yapmış olabilir. eBende bir ara format attırdım ve bilgisayarım ölüyordu çok kasıyordu yani sana tavsiyem kendin düzgün bir şekilde format at ben evet oğrenmek için format atmayı baya zamanımı ayırdım ama artık rahat edersin. Bu bilgisiz bilgisayarcılara format attırmak için para vermeye deymez.

yigitsaglam

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
java güncelle sorunun düzelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı