Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü CraftRise Olayları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Evet doğru en büyük sunuculardan biri inkar eden kim ben göremedim :'D :'D
Hangi konuda çekemediğinizi anlamış değilim o halde, ücretsiz bir şekilde minecraft oynayıp arkaplanda bir şey olmamasını mı bekliyorsunuz?

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
Hangi konuda çekemediğinizi anlamış değilim o halde, ücretsiz bir şekilde minecraft oynayıp arkaplanda bir şey olmamasını mı bekliyorsunuz?
Çekip çekmemekle alakası yok ki durumun konuyu açan arkadaş haklı haklının yanındayım her zaman minecraftta oynamıyorum zaten bahsettiğiniz sunucuya hayatım boyunca girmedim bile ve kendi cümlenizde bile bunu kabul ettiniz şuan biz neyi tartışıyoruz? aydınlatırsan sevinirm :-) :-)

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Çekip çekmemekle alakası yok ki durumun konuyu açan arkadaş haklı haklının yanındayım her zaman minecraftta oynamıyorum zaten bahsettiğiniz sunucuya hayatım boyunca girmedim bile ve kendi cümlenizde bile bunu kabul ettiniz şuan biz neyi tartışıyoruz? aydınlatırsan sevinirm :-) :-)
Ben arkadaşın ücretsiz bir şekilde minecraft oynamasına rağmen bir mining sistemine kafayı takmış olmasına ve bununla koskoca craftrise'ı batırabileceğini düşünmesine karşıyım ve bunu belirtiyorum. Konuyu gereksiz buluyorum yani.
Ücretsiz bir şey varsa zaten bu tarz şeyler kaçınılmazdır, sadece CraftRise için geçerli değil bu tarz şeyler.
Anlayacağın aynı şeyi düşünüyoruz zaten.

Ha birde konudaki sslerde istesek dava ederdik hapise girerdi gibi bir şey geçmiş, hiç durmayın edin o halde.
"ne güzel ücretsiz minecraft oynuyoduk mining warmıs hakim bey, atin bunları!!!!!"
Şikayette bulunabilirseniz bu mining için değil, ücretsiz dağıtım yaptığı içindir diye düşünmekteyim. (ki bunu da bir şekilde çözmüşlerdir illa, sağlama almadan crack client çıkartmak saçma olur)

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
CraftRise'ın parası kalmamışta launcher a mining sistemi mi ekleyecek yok daha neler adamlar istediği an sponsor bulurlar kaç kişilik sunucu bir sponsor bulamayacak mı? Küçücük sunucular bile buluyor. Adamların böyle saçma şeylere ihtiyacı yok.

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
Ben arkadaşın ücretsiz bir şekilde minecraft oynamasına rağmen bir mining sistemine kafayı takmış olmasına ve bununla koskoca craftrise'ı batırabileceğini düşünmesine karşıyım ve bunu belirtiyorum. Konuyu gereksiz buluyorum yani.
Ücretsiz bir şey varsa zaten bu tarz şeyler kaçınılmazdır, sadece CraftRise için geçerli değil bu tarz şeyler.
Anlayacağın aynı şeyi düşünüyoruz zaten.

Ha birde konudaki sslerde istesek dava ederdik hapise girerdi gibi bir şey geçmiş, hiç durmayın edin o halde.
"ne güzel ücretsiz minecraft oynuyoduk mining warmıs hakim bey, atin bunları!!!!!"
Şikayette bulunabilirseniz bu mining için değil, ücretsiz dağıtım yaptığı içindir diye düşünmekteyim. (ki bunu da bir şekilde çözmüşlerdir illa, sağlama almadan crack client çıkartmak saçma olur)
Evet haklısın arkadaş biraz abartı söylemiş ve "koskoca craftrise" göreceli bir kavramdır sana göre koskoca olabilir fakat bana göre koskoca değil veya bir başkasına göre aklında daha iyi oluşması adına bir betimleme de bulunacağım örneğin bahsettiğin şirket (sunucu) günlük 20.000 tl ciro yapıyor bir başka şirket 30.000 tl yani koskoca bir şirket olmuyor bahsettiğin şirketten daha büyük on binlerce şirket var umarım ne demek istediğimizi anlayabilmişsindir.Onun dışı terse düşen bir yorumumuz yok arkadaş abartmış biraz.

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
CraftRise'ın parası kalmamışta launcher a mining sistemi mi ekleyecek yok daha neler adamlar istediği an sponsor bulurlar kaç kişilik sunucu bir sponsor bulamayacak mı? Küçücük sunucular bile buluyor. Adamların böyle saçma şeylere ihtiyacı yok.
Ne saçma bir düşünce bu böyle? İnsanlar para için her şeyi yapabilirler. Dünyanın en zengin insanları Elon Musk, Jeff Bezos, Bill Gates gibi en zengin isimler bile çok para kazanmasına rağmen daha fazlasını istiyor ve çalışıyorlar. Oysaki paraları hayatlarının sonlarına kadar yetecek kadar var. Biraz mantık yürütsen keşke. Gereksiz savunmada bulunmuşsun sanki CraftRise yöneticilerini çok yakından tanıyor gibi :'D :'D '':/''

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
Parası kalmamış doğru olabilir bunu bilemezsin ben de bilemem bu konu hakkında yorum yapamazsın nesnel bir şekilde bu bir ihtimal diğer ihtimale geçelim yukarıdaki arkadaşın dediği gibi daha çok para kazanma arzusu buda olabilir fakat bunu bilmiyoruz bu sebepten dolayı kesin yorum yapmak bize düşmez buradaki tek bir gerçek var o da korsan olması

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Konu çok boş kafanıza göre devam edin

T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
@Nysiees55 Farketmişler ve Toplu Karar Almışlar

T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
Doğru Diyorsun Ancak Ben Bunları İfşalayınca RVİP+ Olduğum Bir Hesabım Vardı Çekilişten Kazanmıştım
Bir Gün Bir Bakayım Dedim Ne Göreyim Ban Yemişim Yetkililerle Konuştum Bu Dediklerimi Çok Dikkate Almışlar Her Cevabıma Bir Cevapları Vardı Beni Yalanlamak İçin Konuştuğum Yetkili Benlen Dalga Geçerek Aşşağılamaya Çalıştı Tabi Bizde İnsanız Ne Yapmaya Çalıştığını Anladık :-) :luffy:

Son düzenleyen: Moderatör:
T

Tecrübeli Mimar

Ziyaretçi
Ben Bu Konuyu Biraz Aptallık Yapıp Craftrisenin Discord Sunucusunda Açtım Ordaki Yetkilide Görmüş Kendi Üstlerine Söylemiş Galiba Bende Sonradan Farkettim Ban Yediğimi
İlk Baş Dedikleri Mantıklı Gelebilir Ancak Dedikleri Şeyler Sürekli Zıt Tepki Sanki Birşeyden Kaçmak İstiyorlar Gibi.
1632654725824.png
1632654825683.png

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Client ile Minecraft kullanımını karıştırdığınızı düşünüyorum. Kaynak kullanımlarında bir problem yok. Aynı şekilde Minecraft oynarken clientin kaynak kullanımında bir farklılık yok.

resim_2021-09-27_002417.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı