Sol Reklam
Sağ Reklam

Craftlabor / Factions 1.7.9 / Minigames, Görevler, Etkinlikler...

tikiro

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0

1YfSMAm.png

Merhaba arkadaşlar yakın geçmişte açılmış olan factions serverini sizlere tanıtmak istiyorum. Daha önce bu yönde bir çalışmam olmadı bu yüzden bir çok eksik ve hata olabilir anlayış göstermenizi rica ediyorum. Serveri açmadan önce birkaç serverda oynadım ve oyuncuların bir factions serverdan beklentilerini öğrenmeye çalıştım pek başarılı olduğum söylenemez ancak elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Server ile ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bana iletebilirseniz sevinirim. Görüşleriniz doğrultusunda serverin bir geleceği olup olmayacağına birlikte karar verebiliriz.

v7CBU6n.png

Craftlabor
Versiyon:
1.7 versiyonlarından servera giriş yapılabilmektedir.
Server Adresi: craftlabor.minecraft.to
İnternet Sitesi: www.craftlabor.net
Slot Sayısı: 42
uYama96.png

Bilgi:
Serverda zorluk orta seviyededir. Faction oluşturup orman ve pvparena gibi alanlarda rakip oyuncularla savaşabilirsiniz.
Oyuncuların daha eğlenceli vakit geçirebilmesi için spleef, hunger games ve paintball oyunları vardır. Zamanla bu
mini oyunların sayısı arttırılmaya çalışılacaktır. Oyunları kazandığınızda ödül olarak hesabınıza puan ilave edilir.
Bu puanları dilediğinizce harcayabileceğiniz alanlar mevcuttur. Servera ham madde alanı dahil edilmiştir. Bu alanda
mesleğinize ve tecrübenize göre puan kazanma şansınız vardır. Belirlenen tarih ve saatlerde makul ölçülerde etkinlikler
düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için serveri ziyaret edebilirsiniz.
kjHXhwJ.png

Bağış:
Bağış yapan oyunculara bağış yaptıkları miktara göre VIP abonelik hediye edilmektedir.Bağış miktarları ve hediyeler
ile detaylı bilgiyi serverdan veya internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

cF9Bfhv.png

Ekip Arkadaşları:
Ynsmre (Grup: Baş Rehber)
Altakaiser (Grup: Admin)
Oyun içi sohbetin düzenini sağlaması ve spam, flood, reklam gibi olumsuz davranışları
engellemesi için Rehber grubuna bir kaç kişi alınacaktır. Başvurularınızı [email protected] adresine mail olarak
gönderebilirsiniz.

Lütfen sorularınızı ve serverda karşılaştığınız sıkıntıları bizimle paylaşınız.

Serverlarda reklam veya tanıtım yapması için kimse görevlendirilmemiştir ve görevlendirilmeyecek.

Ekran Görüntüleri:
mr87Ob4.png

QLgkExp.png

F0Eqvr0.png

MLk1uRR.png

vhaYYHq.png

wBOaxyI.png

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı