Sol Reklam
Sağ Reklam

CPS Hakkında yardım lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Klarusss

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
13.260
Arkadaşlar lütfen yardım edin ben son oyuncuda oynamak istiyorum fakat savaşta ister istemez 16 cps yaptıgımdan makro olmadıgım halde macro tespit edildi diyip birkaç saniyeliğine vurmayı kapatıyor ve mal gibi ölüyorum ben elimi küçüklüğümde bi oyun vardı unuttum onu warband dır belkide yada başka bişide olabilir bi hilesi vardı bi tuşa tıkladıgında sürekli xp verirdi ve ona ne kadar tıklarsan o kadar xp verirdi kuzenle falan oynarkene hayvan gibi abanırdım o tuşa ve karakterin levelini baya yükseltirdim böyle şu kadar xp kazandınız yazısı aşırı hızlı tıklamaktan aşagı giderdi neyse işte onun sayesinde parmaklarımı baya hızlı tıklamaya alıştırmıştım lütfen yardım ederseniz sevinirim şöyle bi program varmı mesela 15 cps de sınırlayacak 15 cpsde tıklayacam ama daha fazla hızlı tıklatmayacak bi program

Çözümü ben mausenin tıklama yerine kağıt sıkıştırarak buldum deneyebilirsiniz cps niz azalıcaktır

Son düzenleme:

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Bu problem için ne gibi bir yardım bekliyorsun?

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Yapabileceğin bir şey yok. Koruma seviyesinin belli bir düzeyi vardır. Örneğin; saniye de 40 click. Sen bunu geçiyorsan oyundan otomatik atar. Korumanın olayı bu

Klarusss

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
13.260
Bu problem için ne gibi bir yardım bekliyorsun?
Şöyle bi yardım mesela ben 18 cps 19 cps basıyorsam onu 15 e sabitleyecek birşey yani ben ne kadar basarsam basayım 15 cps kadar vurmak istiyorum

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Dostum Mouse için özel programlar var diye biliyorum. Tabi ki mouse 'un nedir bilemem ama Kullandığım Logitech G700S için her şeyi ayarlıyabiliyorum.

Klarusss

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
13.260
Dostum Mouse için özel programlar var diye biliyorum. Tabi ki mouse 'un nedir bilemem ama Kullandığım Logitech G700S için her şeyi ayarlıyabiliyorum.
350 liraymış baya pahalı :/ 50 60 olsa alacaktım :/[DOUBLEPOST=1518363423,1518359379][/DOUBLEPOST]
Tamamdır arkadaşlar sorunu mausenin o tıklama yerindeki araya kağıt koyup hızımı azaltmayı başardım konu kilitlenebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı