Sol Reklam

Çözelim bakalım!? - PlayStation Gamepadleri iPhone'a nasıl bağlanır?

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
78238

Öncelikle konuma hoşgeldiniz, ben elvio. Bu konumuzda sizlere Playstation gamepad'ini iPhone'a nasıl bağlarsınız adım adım göstereceğim. Maddeleri takip etmeyi unutmayın!

1 -> Öncelikle bir dönüştürücü alıyoruz. Nasıl mı > Google'a: USB Lightning dönüştürücü yazarsanız. Çıkan ürünlerden birini alabilirsiniz!

shopping

2 -> USB kablomuzun mikro-usb kısmını gamepadimize takıyoruz. Diğer USB'yi de aldığımız dönüştürücüye takıyoruz.

20161803_iphone6s_stealth_black_full_open_3_render-583dceb65f9b58d5b134f4d8.jpg

3 -> Dönüştürücü'nün lightning girişini iOS cihazımıza takıyoruz. Ve işlem tamamdır!

Konumuzun sonuna geldik, umarım beğenmişsinizdir :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu bahsettiğiniz özellik sadece Apple'ın cihazlarında mı var? Bu arada anlatım tarzını beğendim :)

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Konu güzel ve sade ama 2. Resim çok büyük olmuş onu küçültebilirsin.Eline sağlık.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305

Bu bahsettiğiniz özellik sadece Apple'ın cihazlarında mı var? Bu arada anlatım tarzını beğendim :)

genelde bu soru apple sahiplerinin başından geçiyor, o yüzden yaptım. android için usb mikro-usb dönüştürücü yazarak bulabilirsiniz. aynı işlem.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

genelde bu soru apple sahiplerinin başından geçiyor, o yüzden yaptım. android için usb mikro-usb dönüştürücü yazarak bulabilirsiniz. aynı işlem.

Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. Bu dediğiniz şey bizim evde bulunmuyor. 19 liraya sipariş edeceğim :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı