Sol Reklam
Sağ Reklam

Çoook acill ingilizce tercüme lazımmm (en iyi cevab ve elmas vereceyim)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yesil Portal

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Fire is Daemon#6625

Elmaslar
33
Puanlar
8.920
Yer
Azerbaycan/Türkiye, Trabzon
Merhaba ev ödevi için bize bunu evde tercüme edip okumamız için verdiler. La daha bu yaşımda ingilizcemi bilcem
Neyse sizden istediyim bunu tercüme etmenizdir. Lütfen Google Çeviri gibi yerlerde tercüme edip vermeyin (o yanlış tercüme ediyor. Yoksa benimde aklıma o geldi :D)
Bunun için 2-3 dakikanız gidicek. Yapanlara çok teşekkür ederim ve en iyi cevab seçib, elmas vereceğimdir

Paylaşmayı unutdum üzgünüm :D

The tropical rainforest is full of life and it’s the home of many different animals and plants including the blue crowned motmot. Think about an environment that contains fewer species.
Imagine you’re in an amazing rainforest. The rainforest is thick with vines (bindweed), mosses, orchids and trees. Insects buzz* all around. Brightly coloured birds fl y from branch to branch. Other animals rest in the treetops.The environment has a high number of species. Biological Diversity is the measure of the number of different species in an area. They have a high biodiversity, because food, water and shelter are plentiful.

Son düzenleme:

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
12.305
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
Paylaşırsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Yaşınız kaç merak ettim? Bu arada metini atarsanız bilen arkadaşlar yardım edebilir.

Yesil Portal

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Fire is Daemon#6625

Elmaslar
33
Puanlar
8.920
Yer

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Tropikal yağmur ormanları hayat dolu ve mavi taçlandırılmış motron dahil birçok farklı hayvan ve bitkinin evi. Daha az tür içeren bir çevre düşünün. İnanılmaz bir yağmur ormanında olduğunuzu hayal edin. Yağmur ormanları asmalar (kahkahalar), yosunlar, orkideler ve ağaçlar ile kaplıdır. Her yerde böcekler vızıltıyor *. Parlak renkli kuşlar daldan şubeye uçarlar. Diğer hayvanlar ağaçların tepesindedir. Çevrede çok fazla tür vardır. Biyolojik Çeşitlilik, bir bölgedeki farklı türlerin sayısının ölçüsüdür. Biyoçeşitliliğin çok yüksek olması nedeniyle yiyecek, su ve barınak bol miktarda bulunur.

Valla Google Çeviriden çevirdim :D

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
google translate böyle şeylerde gayet güzel çeviriyor sadece senin anlam bozukluğu olan yerleri düzeltmen gerek.
(Ingilizce dersinde hep translate den çeviriyorum)

Yesil Portal

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Fire is Daemon#6625

Elmaslar
33
Puanlar
8.920
Yer
Tropikal yağmur ormanları hayat dolu ve mavi taçlandırılmış motron dahil birçok farklı hayvan ve bitkinin evi. Daha az tür içeren bir çevre düşünün. İnanılmaz bir yağmur ormanında olduğunuzu hayal edin. Yağmur ormanları asmalar (kahkahalar), yosunlar, orkideler ve ağaçlar ile kaplıdır. Her yerde böcekler vızıltıyor *. Parlak renkli kuşlar daldan şubeye uçarlar. Diğer hayvanlar ağaçların tepesindedir. Çevrede çok fazla tür vardır. Biyolojik Çeşitlilik, bir bölgedeki farklı türlerin sayısının ölçüsüdür. Biyoçeşitliliğin çok yüksek olması nedeniyle yiyecek, su ve barınak bol miktarda bulunur.

Valla Google Çeviriden çevirdim :D
arklı hayvan ve bitkinin evi. Daha az tür içeren bir çevre düşünün. İnanılmaz bir yağmur ormanında olduğunuzu hayal edin. Yağmur ormanları asmalar (kahkahalar), yosunlar, orkideler ve ağaçlar ile kaplıdır. Her yerde böcekler vızıltıyor *. Kısmını anlamadım

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Benim İngilizce Sıkıntı sınavlarımda alırım 5 ide atıyorum İngiltere ye gitsem konuşamam unuturum

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Tropikal yağmur ormanları hayat dolu ve mavi taçlandırılmış motron dahil birçok farklı hayvan ve bitkinin evidir. Daha az hayvan türü içeren bir yer düşünün. İnanılmaz bir yağmur ormanında olduğunuzu hayal edin. Yağmur ormanları asmalar (kahkahalar), yosunlar, orkideler ve ağaçlar ile kaplıdır. Her yerde böcekler vızıldıyor . Parlak renkli kuşlar daldan dala uçarlar. Diğer hayvanlar ise ağaçların tepesindedir. Çevrede çok fazla tür vardır. Biyolojik Çeşitlilik, bir bölgedeki farklı türlerin sayısının ölçüsüdür. Biyoçeşitliliğin çok yüksek olması nedeniyle yiyecek, su ve barınak bol miktarda bulunur.
(Bakinin çevirisini aldım ve daha güzel bir hale getirdim)

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Tropikal yağmur ormanları hayat dolu ve mavi taçlandırılmış motron dahil birçok farklı hayvan ve bitkinin evidir. Daha az hayvan türü içeren bir yer düşünün. İnanılmaz bir yağmur ormanında olduğunuzu hayal edin. Yağmur ormanları asmalar (kahkahalar), yosunlar, orkideler ve ağaçlar ile kaplıdır. Her yerde böcekler vızıldıyor . Parlak renkli kuşlar daldan dala uçarlar. Diğer hayvanlar ise ağaçların tepesindedir. Çevrede çok fazla tür vardır. Biyolojik Çeşitlilik, bir bölgedeki farklı türlerin sayısının ölçüsüdür. Biyoçeşitliliğin çok yüksek olması nedeniyle yiyecek, su ve barınak bol miktarda bulunur.
(Bakinin çevirisini aldım ve daha güzel bir hale getirdim)

Sağolasın İngilizcem Kötü Sevmiyorumda :D Bizde bir şeyler öğrenmiş olduk.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Tropikal yağmur ormanları hayat dolu ve mavi taçlı motmot dahil olmak üzere birçok farklı hayvan ve bitkilerin ev.
Daha az tür içeren bir ortam düşünün. İnanılmaz bir yağmur ormanı içinde olduğunuzu düşünün.
Yağmur ormanları üzüm , Yosun, orkide ve ağaçlarla kalındır. Böcekler her yerde uğultu.
Parlak renkli kuşlar daldan dala uçarlar. Diğer hayvanlar ağaçların içinde yatsın.Çevre çok sayıda türe sahiptir.
Biyolojik Çeşitlilik, bir bölgedeki farklı türlerin sayısının ölçüsüdür.
Yüksek bir biyoçeşitliliğe sahiptirler, çünkü yiyecek, su ve barınak bol miktarda bulunur.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Konu çözüldüyse raporlarsanız sevinirim yoksa birçok arkadaş yardımcı olacaktır...

Yesil Portal

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Fire is Daemon#6625

Elmaslar
33
Puanlar
8.920
Yer
Artık gerek kalmadı 3 aldım :pardon:-_-:'(:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı