Sol Reklam
Sağ Reklam

Cooking Simulator ( Pişirme Simülatörü )

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
header.jpg

Şeflerin en büyüğü ol! Her tür alet ve tezgahla dolu, gösterişli ve gerçek bir mutfağın başına geç. 60'tan fazla tarifin kilidini açıp onlarda ustalaş ya da sevdiğin şeyleri pişirmek için gerçek hayattaki düzinelerce ürünü kullan. Her şeyin gerçekçi fizik kurallarına uyduğunu da aklından çıkarma!

gif01.gif

Mutfağında bir şefin ihtiyacı olan her şey var. Izgaralar, ocaklar, gaz ocakları, fırınlar, bin bir çeşit tencereler, tavalar, tabaklar, bıçaklar, spatulalar ve karıştırıcılar! Hepsinin de ötesinde kilerinizde bulunan 120'den fazla ürün kullanımınıza amade: et ve balık, meyve ve sebze, süt ürünleri ve sayısız sıvılar. Ekstra tat katacak tüm baharat ve bitkiler de cabası!

lOrN4k.png

Gerçekçi bir aşçılık deneyimi! Ürünlerin görünümünü ve tadını, pişirme ısısına göre belirlemek senin elinde. Gerçek hayatta bir patatesi nasıl dilimliyorsan, bifteği nasıl çeviriyorsan ya da bir çorbayı nasıl kaynatıyorsan burada da aynı fizik kuralları geçerli Pişirme tekniklerini öğrenip yemekleri servis etmeye başladıkça, zamanla daha iyi bir şef olmaya başladığını fark edeceksin.

lOrN4k.png

Kariyer modu, sıfırdan zirveye doğru uzanan bir aşçılık yoludur. Görevin, kendine ve restoranına şöhret kazandırmaktır. İşin temelinden başla ve giderek daha karışık yemeklerin kilidini aç. Ayrıca bu süre zarfında daha fazla müşteriye hizmet edip şöhret ve deneyim kazan. Tariflerinde ve işinde ustalaştıkça sayısız özellik ve beceriye ulaşacaksın.

lOrN4k.png

Yine de kuralına göre oynamak istemezsen, Serbest modda oynamak hoşuna gidecektir.Tüm tariflere, ürünlere ulaşıp hiçbir baskı altında olmadan istediğin şeyi hazırlayabilirsin. Hiçbir şeyi pişirmesen bile olur! Oyun dinamikleri sana sınırsız imkânlar sunacaktır. Bıçakları dart gibi fırlat, kesme tahtalarını domino gibi diz, bütün mutfağı ateşe ver, fırını havaya uçur ve yangın söndürücüyü kullanarak günü kurtar!

cooltext329212040008466.png

cooltext329211984485361.png

lOrN4k.png

cooltext329212000434928.png

Konum Bu kadardı buraya kadar okuduysanız teşşekürler steamdan alıntı yaptım sizleri bilgilendirmek için .​

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Böyle bir oyuna göre böyle bir sistem gereksinimi beklemezdim fakat yine de ilgimi çekti. Güzel anlatmışsın. Kalemine sağlık!

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce

Böyle bir oyuna göre böyle bir sistem gereksinimi beklemezdim fakat yine de ilgimi çekti. Güzel anlatmışsın. Kalemine sağlık!
değerli yorumun için teşekkür ederim optimizasyon sorunları var daha oyunların galiba sistem gereksinimlerini yüksek tutmuşlar .

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Harikasın dostum gerçekten güzel bir tanıtım olmuş ctrl+a yapıp konuyu ortalarsan daha hoş durur

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
ortaladım inşallah olmuştur
Şu an bencee güzel oldu kenarda olunca orantısız oluyordu güzel tanıtımlarınızın devamını bekliyoruz :) oyunu indireyim dedim minimum gereksinimi görünce hoop dur bakim yerinde dedirtti bana

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Konu tasarımını değiştirmelisin, sanki birinden alıntı gibi geldi. Onun dışında göze çarpan pek bir şey yok. Ellerine sağlık :)

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Konu tasarımı güzel fakat şu bölümler arasında kullandığın görseller çizgiler falan sanki alıntı gibi. Fakat güzel konu, Anlatım güzel. Başarılar.

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
Şu an bencee güzel oldu kenarda olunca orantısız oluyordu güzel tanıtımlarınızın devamını bekliyoruz :) oyunu indireyim dedim minimum gereksinimi görünce hoop dur bakim yerinde dedirtti bana
teşekkür ederim sistem gereksinimleri aşırı fazla

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
Konu tasarımı güzel fakat şu bölümler arasında kullandığın görseller çizgiler falan sanki alıntı gibi. Fakat güzel konu, Anlatım güzel. Başarılar.
googldan aldım araya koyacak bişey gelmedi aklıma

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
Konu tasarımını değiştirmelisin, sanki birinden alıntı gibi geldi. Onun dışında göze çarpan pek bir şey yok. Ellerine sağlık :)
teşekkür ederim googldan aldım araya koyacak bişey gelmedi aklıma böyle güzel olur diye düşündüm kimseden alıntı yapmadım

KaamiL43

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

KaamiL#6048

Elmaslar
94
Puanlar
4.070
Minecraft
KaamiL43
Güzele benziyor ama bilgisayarımın kaldıracağını sanmıyorum :D

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
Bu oyun bile 6 gb ram istiyorsa yandık :( Google tabanlı yemek pişirme oyunları oyna daha iyi :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı