Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Command Blocker | Komut Açığı Engelleme |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RomanticWarior

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
113
Puanlar
4.350
RomanticWarior yeni bir dosya oluşturdu:

Command Blocker | Komut Açığı Engelleme | - Sunucunuzda sadece belirttiginiz yetki dışında kullanıma kapalı komut eklentisi örnek: /pl /? /help

Command Blocker
Tanıtım

Merhabalar, kısa süre önce eklenti kodlama işine meraklandım daha öncede skript ile ugraştıgım olmuştu neden java kodlama ögrenmiyorum dedim ve eclipse programını indirerek işe başladım
dün kodlamaya başlayıp bügün bitirdigim eklentiyi sizlere tanıtmak istiyorum bildiginiz üzere bir çok sunucuda komut açığı bulunmakta bu komut...

Bu dosya hakkında daha fazla bilgi edinin...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Diğer bu tür skriptlere nazaran daha yaratıcı ve daha güzel olmuş. Ellerinize sağlık :)

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Güzel olmuş ellerine sağlık

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Eklentiniz gerçekten hoş fakat bu daha iyi benim için Kara listeye yazı yazmam gerekmiyor tüm bukkit komutları engellenmiş halde.

Bukkit Hidden Syntax Blocker

Bukkit Hidden Syntax Blocker: Tıkla!

RomanticWarior

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
113
Puanlar
4.350
Eklentiniz gerçekten hoş fakat bu daha iyi benim için Kara listeye yazı yazmam gerekmiyor tüm bukkit komutları engellenmiş halde.

Bukkit Hidden Syntax Blocker

Bukkit Hidden Syntax Blocker: Tıkla!
Bu eklentiyi yapmamdaki amaç zaten kendimi geliştirme yönünde olduğundan dolayı haklısın amacım bu tür kapsamlı eklentilerle rekabet etmek değil :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güzel olmuş ellerine sağlık

Diğer bu tür skriptlere nazaran daha yaratıcı ve daha güzel olmuş. Ellerinize sağlık :)
Teşekkür ederim, daha bu ilk eklentim elimden geldiğince daha iyi şeyler yapmaya çalışacagım

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bu eklentiyi yapmamdaki amaç zaten kendimi geliştirme yönünde olduğundan dolayı haklısın amacım bu tür kapsamlı eklentilerle rekabet etmek değil :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim, daha bu ilk eklentim elimden geldiğince daha iyi şeyler yapmaya çalışacagım

Anlıyorum, eklentinizin zaten hoş olduğunu belirttim. ama bundan rahatsız olan arkadaşlar yani tek tek yazmaya üşenen ve istemeyen kişilerin de ihtiyacı olabileceğini düşündüm. Rekabet ettiğinizi de dile getirmedim. :) her neyse başarılar dilerim. iyi forumlar! :;p

Hasanhasprokknka

Play.ArcheMC.pw

Discord:

Hasan_PvP#5830

Elmaslar
7
Puanlar
0
Yer
Konya
Minecraft
Hasan_PvP
Facebook
hüseyin_eskisarac
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı