Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü CombatLog Hakkında Yardım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N

nychta

Ziyaretçi
Arkadaşlar CombatLog 1.8.8 için en son sürümü kullanıyorum fakat şöyle bir sorun yaşıyorum. Plugin düzgünce çalışıyor ve diğer mesajları renkli; ama bu mesajı renkli olmuyor. Ayarlardan baktım renkli kodlarla yazılmış fakat orada renkli görünmüyor. +Olarak ActionBar kullanıyorum acaba bir ilişkisi olabilir mi?

Hangi eklentileri kullanmam gerekli onlarıda yazarsanız sevinirim.

2020-09-16_21.04.20.png

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
Arkadaşlar CombatLog 1.8.8 için en son sürümü kullanıyorum fakat şöyle bir sorun yaşıyorum. Plugin düzgünce çalışıyor ve diğer mesajları renkli; ama bu mesajı renkli olmuyor. Ayarlardan baktım renkli kodlarla yazılmış fakat orada renkli görünmüyor. +Olarak ActionBar kullanıyorum acaba bir ilişkisi olabilir mi?

Hangi eklentileri kullanmam gerekli onlarıda yazarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 141129
bu satırı configde nasıl yazdığınızı atabilir misiniz?

L

lasT

Ziyaretçi
Yaptıktan sonra plugine reload atıyormusun? reload attığında yinede olmuyor ise essentialsın güncel sürümünü indirebilirsin.

N

nychta

Ziyaretçi
Yaptıktan sonra plugine reload atıyormusun? reload attığında yinede olmuyor ise essentialsın güncel sürümünü indirebilirsin.
@lasT Essentials güncel sürümü indirdim, düzelmedi.

@selcukwashere komut bu: '&7In combat for &c<time> &7seconds.' Saniye kısmı düzgün çalışıyor fakat renksiz yazıyor.

Son düzenleme:

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
@lasT Essentials güncel sürümü indirdim, düzelmedi.

@selcukwashere komut bu: '&7In combat for &c<time> &7seconds.' Saniye kısmı düzgün çalışıyor fakat renksiz yazıyor.
Garip. Configde bu mesajın yazdığı satırı
ActionBarInCombatMessage: '&l&7In combat for &c<time> &7seconds.'
bunla değiştirip, /cl reload atıp tekrar dener misin?

N

nychta

Ziyaretçi
Garip. Configde bu mesajın yazdığı satırı
ActionBarInCombatMessage: '&l&7In combat for &c<time> &7seconds.'
bunla değiştirip, /cl reload atıp tekrar dener misin?
Hayır, yine aynı değişmedi. Acaba alternatif olarak önerebileceğiniz bir plugin var mı? Lütfen Türkçeleştirilmiş ise önerin.

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
CombatLogX diye bir eklenti buldum. Ne yazık ki türkçeleştirilmiş hali bulunmuyor. Aşağıya linkini bırakıyorum.
Bir de şey soracağım, CombatLog'un son sürümünü mü kullanıyorsun? Belki eski bir sürüm olduğu için sorun çıkartıyor olabilir. Bunun da linkini bırakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı