Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Coloring Game

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Rahatlatıcı ve biraz zaman geçirebileceğin bir oyun mu arıyorsun?
Müzik ve oynanışı ile derinlere götürebilecek bir oyun biliyorum.

Oynamadan önce biraz sizlere çocukça gibi gelecek olan Coloring Game, siz farkında olmadan sizi rahatlatıyor ve oyunun içinde kaybolup gidiyorsunuz. Oyun, Steam üzerinde ücretsiz bir şekilde oynanabilir. Ancak oyuna daha çok bağlandı iseniz, "Hani daha fazlası nerede?" diyorsanız Coloring Game'in ek paketleri Steam üzerinde satışlarda mevcut.​
Birbirinden farklı renkler ile resimleri renklendirebilirsiniz. Numaralandırılmış kutucukları sağ bölümden seçerek, sol tarafta bulunan boş numaralı kutucuklara tıklayarak resminizi boyamaya başlayabilirsiniz. Aman dikkat, taşırmamaya özen gösterin (Taşırdığınız yeri tekrar boyuyorsunuz.). Her resimde farklı sayıda renkler mevcut. İlk önce karşınıza çıkan resim çalışmasında 12 tane:​

an3GBd.png

Resmi tamamen boyadınız ve bitirdiniz, sonra ne olacak? Boyadığınız resim GIF olarak karşınıza çıkıyor ve resmin tamamen bitmiş halini görüyorsunuz. Dilerseniz oyun içerisinden fotoğrafını çekip, Steam Cloud arşivinize kaydedebiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınızla boyadığınız resimleri paylaşabiliyorsunuz.​
Oyun içerisinde kendi kendine çalan telifli şarkılarda mevcut. Oyun yapımcıları tarafından bu şarkıları ister durdurabilir, değiştirebilir veya ek paketler içerisinden başka müzik parçaları satın alabilirsiniz. Türkçe dil desteği ve altyazı desteği de Coloring Game içerisinde mevcut. Oyunda ücretsiz olarak boyayabileceğiniz tam olarak 15 farklı boyamalık resim bulunuyor. Hiçbir ücret ödemeden hepsini tamamlayabilir, dilerseniz daha fazlasını alabilirsiniz.​

DO2dky.png

Oyunun sistem gereksinimlerine bakacak olursak (bence gereksiz ama üşenirseniz diye), her bilgisayarda rahatlıkla çalışabilir. Sizden istediği sadece 205 MB boş alan. Onun dışında pek önemli olarak istediği bir şey bulunmuyor. Dilerseniz Steam sayfasına göz atabilir, oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!​

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Bu oyunu açmayanda kendine bilgisayar demesin.
Mobil versiyonunu görmüştüm ama ekran küçük diye kullanışlı değildi.
Güzel konu olmuş. :mc_399-0:

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Bu tarz oyunların grafikleri hoşuma gidiyor iconlar falan çok fancy oluyor güzel bir konu olmuş eline sağlık

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Böyle bir oyunun Steam üzerinde satıldığına çok şaşırdım. Oyunun ücretsiz olduğunu ayrı sevindim. Bu yüzden oynamayı düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı