ColeraNetwork » oyna.ColeraNW.com » OPSkyBlock» Açılış 07.08.2019 Saat: 20.00 » Oto Sandık » Sandık Satar Çubuk » +10 Rütbe » 1.8 ~ 1.14.X

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
590
Steam
_Ezekiel
Discord
_PH3NIX#2183
Minecraft
_PH3NIX
sunucu ismi @StarAmcaYT ye ait paketinizde öyle, eğer satın aldıysanız birşey diyemem. fakat satın aldıysanız sunucunuzun ismini değiştirebilirdiniz. başarılar
Suncu ismi hoşuma gittiği için herhangi bir değişime gerek duymadım paket te bir discord market i üzerinden satın alınmıştır

BlazeNetwork

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
48
Puanlar
1.940
Dediğiniz isim colories benim sunucunun adı colera isim benzerliği olabilir evet sonuçta suncu ismi teliflenmediği sürece kullanılmasında mahsur yoktur ve bunu Coleries sahibi bana her hangi bir söylemde bulunmadığı için size söz hakkı düşmüyor efendim yinede bilgilendiediğiniz için teşekkür ederim eğer olaydan rahatsız iseniz PH3NIX#2183 Adresinden direk sunucu sahibi iletişime geçerse ortak karara bağlanılabilir iyi günler
Peki benlik sıkıntı yok ben sadece fikrimi sundum karışma gibi bir lüksüm'de yok zaten başarılar dilerim sizlere.

xCruwzyYT

Youtube : xCruwzy
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
430
Puanlar
1.790
Steam
xCruwzyYT
Discord
xCruwzy#7568
Minecraft
xCruwzyYT
Konu tasarımı ilk minecraft rig'i harici hoş. Haritalarda güzel. Sistemler gelişebilir. Başarılar dilerim.

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
590
Steam
_Ezekiel
Discord
_PH3NIX#2183
Minecraft
_PH3NIX
Konu tasarımı ilk minecraft rig'i harici hoş. Haritalarda güzel. Sistemler gelişebilir. Başarılar dilerim.
Yorumun için teşekürler sunucu yeni ve bata aşamasında oludğu için gün geçtikçe gelişmeye devam edecektir

Yukarı