ColeraNetwork » oyna.ColeraNW.com » OPSkyBlock» Açılış 07.08.2019 Saat: 20.00 » Oto Sandık » Sandık Satar Çubuk » +10 Rütbe » 1.8 ~ 1.14.X

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
590
Steam
_Ezekiel
Discord
_PH3NIX#2183
Minecraft
_PH3NIX
FOREVER KEYUBU
Oyna.ColeraNW.Com
Play.ColeraNW.Com

Oyna.ColeraNW.Com
Play.ColeraNW.Com

Son düzenleme:

shad

the temple of the king
Emekli
Premium
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
1.495
Puanlar
5.350
Steam
emrenos
Discord
hazretinos#2003
Minecraft
BySH4D
Uzun zamandır Skyblock girmiyordum ve sunucu arıyordum; böylesine güzel bir tasarım eşliğinde bir konu görünce iyi olduğunuzu düşünüyorum.. Kolay gelsin.

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
590
Steam
_Ezekiel
Discord
_PH3NIX#2183
Minecraft
_PH3NIX
Uzun zamandır Skyblock girmiyordum ve sunucu arıyordum; böylesine güzel bir tasarım eşliğinde bir konu görünce iyi olduğunuzu düşünüyorum.. Kolay gelsin.
Değerli yorumun için teşekkür ederim konu tasarımı kız raz kısıtlıyfı anca bu kadar koyabildik Dahası da var beklerim sunucuya

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
Premium
En iyi cevaplar
10
Elmaslar
3.486
Puanlar
7.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
İlk olarak konu tasarımınızı fazlasıyla beğendim. Bunun yanı sıra sunucu içinde bulunan özellikler başka sunuculara nazaran daha özgün ve hoş olmuş. Bu arada sunucunun 1.14 sürümüne destek vermesi beni en sevindiren şeylerden birisi oldu. Bugün açılan sunucuya göre gayet güzel olmuş.

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
590
Steam
_Ezekiel
Discord
_PH3NIX#2183
Minecraft
_PH3NIX
İlk olarak konu tasarımınızı fazlasıyla beğendim. Bunun yanı sıra sunucu içinde bulunan özellikler başka sunuculara nazaran daha özgün ve hoş olmuş. Bu arada sunucunun 1.14 sürümüne destek vermesi beni en sevindiren şeylerden birisi oldu. Bugün açılan sunucuya göre gayet güzel olmuş.
Forumun Kralı Gelmiş
Reis Değerli Yorumun İçin Teşekür Ederim
Sunucmuz Buıgun Açıldı Ufak Tefek Hatalarımız Vardı Elbet
Gün Geçtikçe Gelişerek Yeni Sistemlerle Gelicez​

BlazeNetwork

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
48
Puanlar
1.940
Coleries ile bir bağlantısı var mı? başka değişik bir isim bulabilirdiniz çok birbirine yakın olmuşlar.

Muhammed Efe

Play.PromiseNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
347
Puanlar
1.890
Steam
MackleanTR
Discord
MackleanTR#5213
Minecraft
MackleanTR
güzel bir sunucuya benziyor. sanırım bu isimle sunucu vardı.bazı yerleri editlencek kalmış sanırım başarılar.

Furkan14456

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
46
Puanlar
490
Discord
Furkan14456#3809
Minecraft
Furkan14456
Sunucu Gayet iyi Güzel yani bugün açılışı va

Son düzenleme:

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
590
Steam
_Ezekiel
Discord
_PH3NIX#2183
Minecraft
_PH3NIX
Coleries ile bir bağlantısı var mı? başka değişik bir isim bulabilirdiniz çok birbirine yakın olmuşlar.
Dediğiniz isimi ilk defa duyuyorum özellikle araştırdım baya fakat bizim isime benzer Bi sunucuya denk gelmedim

güzel bir sunucuya benziyor. sanırım bu isimle sunucu vardı.bazı yerleri editlencek kalmış sanırım başarılar.
Evet çok uzun süre önce play.colera.network ipsi ile bir sunucu vardı uzun süre önce kapandı biz ise o sunucunun devamını getiriyoruz

İLK OLARAK OYUNCULARIMIZ DC SUNUCUDA REKLAM YAPIYOR RAHATSIZ OLUYORUM ARTIK YETER BU 8 OLDU
Bu çirkin olaydan gerçekten bizde sıkıldık reklam yapan kişinin ss'ini PH3NIX#2183 adresine atınız cezasını verelim

MehmetSprint

Plugin/Edition
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Puanlar
490
Discord
iMatrixBoy#1413
Minecraft
MehmetSprint
sunucu ismi @StarAmcaYT ye ait paketinizde öyle, eğer satın aldıysanız birşey diyemem. fakat satın aldıysanız sunucunuzun ismini değiştirebilirdiniz. başarılar

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
590
Steam
_Ezekiel
Discord
_PH3NIX#2183
Minecraft
_PH3NIX
Dediğiniz isim colories benim sunucunun adı colera isim benzerliği olabilir evet sonuçta suncu ismi teliflenmediği sürece kullanılmasında mahsur yoktur ve bunu Coleries sahibi bana her hangi bir söylemde bulunmadığı için size söz hakkı düşmüyor efendim yinede bilgilendiediğiniz için teşekkür ederim eğer olaydan rahatsız iseniz PH3NIX#2183 Adresinden direk sunucu sahibi iletişime geçerse ortak karara bağlanılabilir iyi günler

Yukarı