• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

Yardım ÇÖKME

zBlob_HD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
21
Minecraft
[21:43:27] [Server thread/INFO]: [] Oyuncu royalebot » Royalecraft:thisservernotthepublic;errorcode;3452189 [21:44:30] [Server thread/INFO]: [] Oyuncu royalebot » Thismap;copyright;correctrightcopycode;:/554296 [22:16:07] [Server thread/INFO]: [] Oyuncu royalebot » Player;movementcopy/botmemorytoadd_8273625

bu arkadaş her işlem yapınca sohbetten bunları yazdı ve sunucu gitti

bunun explositfixer veya herhangi bir crash korumasıyla alakası yok sunucuda lpx mortal olmasına rağmen saldırı yiyor.

KardasLand

KardasLand Development
Usta Destek
Elmas Üye
KardasLand Development
En iyi cevaplar
31
Elmaslar
405
Minecraft
Çok garip bir durum, backdoora benziyor. Galiba bir leak eklenti veya harita kullanıyorsunuz, arkadaş backdoor kullanmışa benziyor. Kontrol edebilir misiniz eklentilerinizi/haritalarınızı?

NotNull

Odunlara Vur Vur Vur!
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
35
Minecraft
Bu arkadaşın yazdığı yazıdan sonra çöktüğüne eminmisiniz eğerki bir backdoor yoksa chat'e yazılan hiçbirşey normal olarak crash atamaz eğerki bir packet gönderseydi zaten bunu panelden göremezdiniz.

xBuhariPvP

System.out.println("xBuhariPvP");
Reaper Project
Premium
En iyi cevaplar
24
Elmaslar
701
Minecraft
Bence yazılar sadece hava atma / korkutma amaçlı. Farklı bir crash atmış olabilir. PacketBookFixer , CasualProtector gibi eklentiler kurmayı deneyin.

NotNull

Odunlara Vur Vur Vur!
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
35
Minecraft
Bence yazılar sadece hava atma / korkutma amaçlı. Farklı bir crash atmış olabilir. PacketBookFixer , CasualProtector gibi eklentiler kurmayı deneyin.
AntiShutdownCrashe denk gelmiş olabilir

Tifany

Don't panic, ORGANISE!
Deneme Destek
Mentör
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Minecraft
Hocam sunucunuza antiusersteal ekleyin ve sonucu belirtin​

xBuhariPvP

System.out.println("xBuhariPvP");
Reaper Project
Premium
En iyi cevaplar
24
Elmaslar
701
Minecraft

Tifany

Don't panic, ORGANISE!
Deneme Destek
Mentör
Zümrüt Üye
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Minecraft
Merhaba sadece merakımdan soruyorum kusura bakmayın , burada antiusersteal i gerektirecek durum nedir ?​
Benimde başıma buna benzer bir olay gelmişti antiusersteal ile çözmüştüm ondan dolayı söyledim eğer backdoor veya crash olsaydı vereceği loglar bu şekilde olmazdı​

NotNull

Odunlara Vur Vur Vur!
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
35
Minecraft
Benimde başıma buna benzer bir olay gelmişti antiusersteal ile çözmüştüm ondan dolayı söyledim eğer backdoor veya crash olsaydı vereceği loglar bu şekilde olmazdı​
Backdoorun çıktısı olmaz zaten antiuserstealle alakası yok sunucu kapanıyor uuid bypass yok yani

Yukarı Alt