Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Çok Fazla Entitiy

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Melkor

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
20
Puanlar
945
Minecraft
boribilal
Arkadaşlar çok fazla entitiy olduğundan dolayı çok kasıyor enderman farmında. Okadr fazla xp varki 400 e çıkıyor entitiy sayısı bunu azaltmanın bi yolu yokmu yani spigot serverlarda oluyorduya bir sürü xp olarak gözükmüyordu eğer büyük bi değeri varsa xp nin büyük yeşil top şeklinde gözüküyordu alınca bayabi artıyor xp onun gibi bişey yapabilirmiyim singleplayerda oynuyorumda

Melkor

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
20
Puanlar
945
Minecraft
boribilal
Lan yiğit olm sıralama kalmak için gelen geçene elmas atıp duruyorsun yeter lan cevap ver yoksa şikayet etcem

Risee_

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Toprak'#8526

Elmaslar
85
Puanlar
1.310
Minecraft
Memoo33
Lan yiğit olm sıralama kalmak için gelen geçene elmas atıp duruyorsun yeter lan cevap ver yoksa şikayet etcem
Dostum sen iyi misin? İnsanları sevdiğinden dolayı yapıyor, rahatsız oluyorsan düzgün bir dille söyle de ki; Yiğit abi bana elmas atmasan olur mu, bildirim fazla geliyor. Diyip nazik dille konuşabilirdin biraz sakin ol
200.gif

N

Naxenta

Ziyaretçi
Dostum sen iyi misin? İnsanları sevdiğinden dolayı yapıyor, rahatsız oluyorsan düzgün bir dille söyle de ki; Yiğit abi bana elmas atmasan olur mu, bildirim fazla geliyor. Diyip nazik dille konuşabilirdin biraz sakin ol
200.gif
Dostum sen iyi misin? İnsanları sevdiğinden dolayı yapıyor, rahatsız oluyorsan düzgün bir dille söyle de ki; Yiğit abi bana elmas atmasan olur mu? Bildirim fazla geliyor. Deyip nazik dille konuşabilirdin biraz sakin ol.
1. HATA: Dostum sen iyi misin? İnsanları sevdiğinden dolayı yapıyor, rahatsız oluyorsan düzgün bir dille söyle; de ki eklemene gerek yok zaten söyle demişsin.
2.HATA: Yiğit abi bana elmas atmasan olur mu, Soru soruyorsan ? Bu işareti kullanmalısın.
3.HATA: Diyip değildir doğrusu deyip dir.

4. HATA: Diyip nazik dille konuşabilirdin biraz sakin ol Cümleni bitirdikten sonra . koyman gerekir.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Dostum sen iyi misin? İnsanları sevdiğinden dolayı yapıyor, rahatsız oluyorsan düzgün bir dille söyle de ki; Yiğit abi bana elmas atmasan olur mu? Bildirim fazla geliyor. Deyip nazik dille konuşabilirdin biraz sakin ol.
1. HATA: Dostum sen iyi misin? İnsanları sevdiğinden dolayı yapıyor, rahatsız oluyorsan düzgün bir dille söyle; de ki eklemene gerek yok zaten söyle demişsin.
2.HATA: Yiğit abi bana elmas atmasan olur mu, Soru soruyorsan ? Bu işareti kullanmalısın.
3.HATA: Diyip değildir doğrusu deyip dir.

4. HATA: Diyip nazik dille konuşabilirdin biraz sakin ol Cümleni bitirdikten sonra . koyman gerekir.
anladık tdk genel sorumlusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı