Sol Reklam
Sağ Reklam

CloudCraft [Biraz Bakım ] Daha Sonra Tekrardan Aktif !

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz ?

• Güzel,beğendim.

Oylar: 7 87,5%
  • Hayır,geliştirilebilir.

Oylar: 1 12,5%

• Oy Verenler
    8

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360
VMNPVq.png

0Bgl0Y.png

Dy8lWo.png

Dy8lWo.png

Dy8lWo.png

RObJRY.png

mJrGaZ.png

Marketin yenilendiği için fotoğrafı bulunmamaktadır 17.09.2017 Saat 12:00'da Açılacaktır.

Sunucuya Girişte Demir Spawner alabileceksiniz.

Demirler 10 Saniyede 1 Çıkar Ve Diğer Spawner,vip gibi eşyaları sitemizden alabilirsiniz.

kWpGEA.png
Skyblock sunucumuz açılmıştır.
sunucumuzda 15 dakikada bir kelime oyunu çıkar bunun yanında sunucumuza özel özelleştirilmiş baltop skript menüsüde bulunmaktadır ve dahası www.cloudcraft.mc.tc adresinde vardır.
PrDBp8.png
7Nd7q5.png

Sunucumuz 16 Aralık 2016 Tarihinde BETA olarak açılmıştır,gerek maddi nedenler gerek manevi nedenler sebebi ve dahil olmak üzere,saldırılar yüzünden kapanmıştı ozamanlar çok güzel online durumlarına ulaşmıştık,fakat kıskanç birkaç arkadaşın saldırıları yüzünden sunucumuz kapanmıştır bizde bu sorunun kakması için Batihost güvencesi ile sunucumuzu 17 Eylul Tarihinde hem beta olarak açıçağız.

Onemli bilgi web sitemiz şuanda www.cloudcraft.mc.tc Adresidir.​

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Hocam sunucunuz güzel olmuş da,
"Hub olarak açılmıştır" demişsin ama sadece skyblock var :P

JamesKodzor

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
serveriniz whitelistde :?

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360

Heans

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
47
Puanlar
13.320
Serverinizi Beğenerek Oynayan Biriyim Fakat Server Saldırılardan Dolayı Kapanıyor Bu Yüzdende Emek Veren İnsanların Emekleri Boşa Gitmiş Oluyor . Serverinizin Hub Olması İyi Oldu . Serverinizi Başarılı Görmek Üzere İyi Forumlar.

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360
Serverinizi Beğenerek Oynayan Biriyim Fakat Server Saldırılardan Dolayı Kapanıyor Bu Yüzdende Emek Veren İnsanların Emekleri Boşa Gitmiş Oluyor . Serverinizin Hub Olması İyi Oldu . Serverinizi Başarılı Görmek Üzere İyi Forumlar.

Evet eskiden saldırılardan dolayı kapanıyorduk bu arada konuda geçen 'Hub Olarak Açıldı' Yaptığım tasarım ile alakalı ama yoğun bir istek görürsem Emek,OP Olarak ayırabilirim bu arada artık hergün yedeklerimiz alınmaya devam ediyor yorumunuz için teşşekür ederim.

oyuncu_ilkin

Yakında Dönüyorum [ 2019 Yaz Tatili ]
Elmaslar
46
Puanlar
13.270
Ruseyi Tanıyorum Serverinde biri reklam yapmıştı gelip reklam olduğum sw ye 3 gün boyunca bot atmıştı en sonunda konuşup anlaşmıştık :D
Server Güzele Benziyor Bi Ara Gelip Bakacağım

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360
Ruseyi Tanıyorum Serverinde biri reklam yapmıştı gelip reklam olduğum sw ye 3 gün boyunca bot atmıştı en sonunda konuşup anlaşmıştık :D
Server Güzele Benziyor Bi Ara Gelip Bakacağım

Botu atan ben değildim ama canın sağolsun :D

Heans

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
47
Puanlar
13.320
De
Evet eskiden saldırılardan dolayı kapanıyorduk bu arada konuda geçen 'Hub Olarak Açıldı' Yaptığım tasarım ile alakalı ama yoğun bir istek görürsem Emek,OP Olarak ayırabilirim bu arada artık hergün yedeklerimiz alınmaya devam ediyor yorumunuz için teşşekür ederim.
Desenize Artık Güzelce Oynuyabilicegiz :)

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360

JamesKodzor

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
serveriniz whitelistde :?
Yanlış tasarım ile birleşti akşama doğru güncellicem teşşekürler :D[DOUBLEPOST=1505552428,1505552377][/DOUBLEPOST]

Belirtmiştim konuda 17.09.2017 Saat 12:00'de açılacağını :D
hiç bakmadım girdiğim gibi Baktım girdim sw ye White list Yeni farkettim pazar açılacağını :D

S

SILIK

Ziyaretçi
Tasarım amatörce...

Reaper

ɾҽαρҽɾ
Elmaslar
60
Puanlar
6.360

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Burdan Pek Bişiy Diyemiyorum 1 Adet Sistem ve Spawnın 3 Fotprafını Koymuşsunuz... Gelip Kendim Bakıcağım

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı