Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Client'e Nasıl Mod Enjekte Edilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

kalitrik

Ziyaretçi
Ben clientin içine nasıl mod enjekte edebilirim bilen var mı? Yani clientte hem fabric olacak hem de insanlar kendi modunu mods klasöründen eklemeyecek cliente mods klasörü koyacağım ordan modları ekleyebileceğim bilen var mı? Bunu isteme sebebim sunucuma sadece benim yaptığım client ile girebiliyorlar ve bypass'ı zor bu sebeple bu clientin içine mod ekleyip insanların bu modlardan da faydalanmasını istemekteyim.

Kuzey Project

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Kuzey Project#1234

Elmaslar
9
Puanlar
285
Minecraft
pessiuff
Ben clientin içine nasıl mod enjekte edebilirim bilen var mı? Yani clientte hem fabric olacak hem de insanlar kendi modunu mods klasöründen eklemeyecek cliente mods klasörü koyacağım ordan modları ekleyebileceğim bilen var mı? Bunu isteme sebebim sunucuma sadece benim yaptığım client ile girebiliyorlar ve bypass'ı zor bu sebeple bu clientin içine mod ekleyip insanların bu modlardan da faydalanmasını istemekteyim.
Direkt olarak Fabric modlarını kullanmak istiyorsan, Fabric ve Forge kaynak kodlarını MCP Reborn üzerine entegre edebilirsin. Ama sadece kendi clientini yapmak istiyorsan, MCP Reborn üzerinde çalışabilirsin.

bengusar

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
905
Youtube üzerinde videoları mevcut.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı