Sol Reklam

Rehber Clash Of Clans » 2017 İnşaatcı üssü Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
clash-of-clans-logo.png

Supercell,
iOS ve Android'de en çok hasılat yapan uygulamaların ilk sırasında yer alan oyunu Clash of Clans için yeniliklere hız kesmeden devam ediyor. Yayınlanmasının ardından 5 yıl geçmesine rağmen hala güncel kalan Clash of Clans, bugün büyük çaplı bir güncelleme aldı.

Clash of Clans güncelleme ile, yepyeni bir üsse kavuşuyor. İnşaatçı üssü adı verilen bu üs sayesinde oyunculara birçok yenilik sunuyor. Güncelleme ile ezici, çoklu havan ve fırlatma tuzağı ile savunma yapma seçenekleri de sunuluyor. Ayrıca Sinsi Okçu ve Top Arabası olmak üzere iki yeni yetenekli birlik oyuna ekleniyor.

Clash of Clans'e gelen yenilikler bu kadarla sınırlı değil. Güncelleme ile Karşılıklı Savaş Modu da oyuna ekleniyor. Bu modda başka oyuncularla karşılaşacaksınız. Bir günde üç tane savaş kazanana bir de ödül verilecek.

Bu yeni özellikleri kullanabilmek için oyunu App Store veya Google Play Store'dan güncellemeniz yeterli olacaktır.

Güncelleme ile ilgili video ise şurada;

yeni_logo.png

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
şu oyunda bi gelişemedim ben ya

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
şu oyunda bi gelişemedim ben ya
Kaç yıldır oynuyorum daha 100 level ve 74 level hesabım var. Bi aralar çok bıraktım. Dediğin gibi gelişmesi zor ve bir zaman sonra sıkıyor. Bu yeni gelen güncelleme tekrar bağladı beni oyuna :)

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Kaç yıldır oynuyorum daha 100 level ve 74 level hesabım var. Bi aralar çok bıraktım. Dediğin gibi gelişmesi zor ve bir zaman sonra sıkıyor. Bu yeni gelen güncelleme tekrar bağladı beni oyuna :)
birde MMO RPG gibi oyunlari pc de seviyosan
Mobilde Darkness Reborn var.. öneririm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı