• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

ZodyakCraft

Odunlara Vur Vur Vur!
21 Haziran 2018
40
4
120
Yok
Tremor

Arkadaşlar NPC'ler için kullandığım Citizens plugininde tab listesinde hata yaşıyorum. NPC'lerin yanına yaklaşınca adları tabda çıkmaya başlıyor. Uzun süre kalmasada sürekli gidip geliyor ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkıyor. Bunun çözümünü bilip yardımcı olabilecek birisi var mı?

GGKağan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
11 Nisan 2018
113
35
190
GGKagan

Arkadaşlar NPC'ler için kullandığım Citizens plugininde tab listesinde hata yaşıyorum. NPC'lerin yanına yaklaşınca adları tabda çıkmaya başlıyor. Uzun süre kalmasada sürekli gidip geliyor ve rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkıyor. Bunun çözümünü bilip yardımcı olabilecek birisi var mı?
Bu sorun Hypixel'de bile var, çözümünün olduğunu zannetmiyorum.