• Satacaklarınız kategorisi güncellemesi.
    Son zamanlardaki "güncelleme" sorunları sebebiyle bundan böyle "satacaklarınız" kategorisine herhangi bir onaylı satıcı veya takım flaması sahibinin konuyu güncelleyebilecek mesajları atması yasaktır. Fakat size yöneltilmiş bir soruyu veya sorunu cevaplayabilirsiniz. Ayrıca bu kural takım konularına yapılan takım üyesinin yorumlarını da kapsar. Yani bir takım üyesi takımı adına açılmış bir konuyu güncelleyebilecek bir mesajı gönderemez. Bu kurala uymayan kişiler raporlanmalıdır. Verilecek uyarı "konu güncelleme" başlığı altındadır.

Ürün Tanıtımı ÇİFTÇİ RELOADED | 1.8-1.16 | Özel | Optimize | Hızlı [Survival + Skyblock + FC] (Test: test.geik.xyz)

kahta123

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
38
Puanlar
520
Yanlış anlamayın fakat birçok sunucu bu çiftçinin bug vs. sorunlarıyla ilgileniyor. Umarım çözmüşsünüzdür. Aksi takdirde önermiyorum.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı
.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Puanlar
2.900
Minecraft
Yanlış anlamayın fakat birçok sunucu bu çiftçinin bug vs. sorunlarıyla ilgileniyor. Umarım çözmüşsünüzdür. Aksi takdirde önermiyorum.
v4 İle performans konusunda çığır açan yenilikler yaptık. Büyük sunucular bizi tercih ediyor.
(v4 yeniden kodlandığı için topluluk bilgi paylaşımıyla eklentinin bütün sorunlarını gideriyoruz.)
Yarın yayınlanacak olan v4.1.3 sürümüyle bütün sorunların çözüleceğini umuyoruz. Bu güne kadar toplam 32 güncelleme almıştır. Oluşan sorunları çözmek için elimden geleni yapıyorum. (Yeniden kodlanma durumunda bug ve sıkıntı çıkma ihtimali vardır. 3.2.8 sürümünde herhangi bir bug veya sıkıntı yoktur. v4 Performansı sınırlarına kadar koruyup yenilikler eklediğim bir sürüm.)

Addon sistemi eklendi örneğin:
Çiftçinin stokları tamamen dolduğunda ürünü satma özelliği
Çiftçi otomatik ekinleri hasat edebiliyor. (Hasatın yanında piston olma zorunlulu ekleme de mevcut.)
Çiftçi spawnerlardan çıkan yaratıkları öldürebiliyor.

Ek olarak deneysel bir şekilkde gerçekleştirdiğim npc despawn edip tekrar oluşturma sistemini de sorunsuz hale getirdim.

NotNull

Koydum Çalışma Masasını
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
53
Puanlar
710
Minecraft
Bir çok sunucu pluginin çok kötü kodladığını söylüyor birkaç tane müşterimde bunun için benden yeni çiftçi talep ettiler geik'in kod stilini değiştirmesi lazım m & a nın farmeri çok daha güzel ve stabil

ArdaBey

Koydum Çalışma Masasını
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
53
Puanlar
2.085
Minecraft
Bir çok sunucu pluginin çok kötü kodladığını söylüyor birkaç tane müşterimde bunun için benden yeni çiftçi talep ettiler geik'in kod stilini değiştirmesi lazım m & a nın farmeri çok daha güzel ve stabil
Bu müşterilerin en son hangi sürümü kullandığını sormak lazım açıkçası enderoyuncu gibi bir sunucu sıkıntı yaşamıyorsa hala kullanmaya devam ediyorsa bir bildiği vardır.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı
.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Puanlar
2.900
Minecraft
Bu sıralar eklentime çok laf söylenmeye başlandı. v1 - v2 performans sorunları söylendiği oluyordu. v3 ise ara bir sürümdü semi-caching sistemi ile işlem yapıyordum. Opsiyonel olarak kapatılabiliyordu.

Benim kod düzenim kimseyi ilgilendirmez. Ben anlayabiliyorsam yeterlidir.

Version 4 ve üzerinde yeniden kodlandı. Performans testlerini bizzat Celal ile yaptık. Enderoyuncu'nun yeni açılan faction sunucusunda. Aktif 100 çiftçiye ulaştığında bile tps'e hiç zararı yoktu. Onun dışında zaten piyasanın en gelişmiş sistemleri benim çiftçi eklentimdedir.

Kısaca bağımsız sistem kullanan sunucuların en büyüğü olan EnderOyuncu'nun sunucusunda performansa zarar vermiyorsa piyasanın en performanslı ve sistemli çiftçi eklentisi benim diyebilirim.

Spear Network

Koydum Çalışma Masasını
Premium
Sunucu Sahibi
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
22
Puanlar
2.060
Yer
İstanbul
Minecraft
Yorumunuza katılıyorum. Kodlama yapısına bir yorum yapamam fakat kesinlikle tavsiye etmediğim bir eklenti, bu durum tamamen eklenti ve eklentiyi yapan ile alakalı. Bahsedilen destansı, efsanevi Çiftçi'nin tek işlevi adanız da düşen eşyaları toplayıp farklı fonksiyonlar da kullanmamızı sağlamak onun dışında arkaplan da bir den fazla sorunu var. Bu sorunlar binlerce versiyon güncelleme geldiği halde, kullanıcı tarafından bildirildiği halde düzelmeyen sorunlar.

İyi satışlar dilerim.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı
.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Puanlar
2.900
Minecraft
Yorumunuza katılıyorum. Kodlama yapısına bir yorum yapamam fakat kesinlikle tavsiye etmediğim bir eklenti, bu durum tamamen eklenti ve eklentiyi yapan ile alakalı. Bahsedilen destansı, efsanevi Çiftçi'nin tek işlevi adanız da düşen eşyaları toplayıp farklı fonksiyonlar da kullanmamızı sağlamak onun dışında arkaplan da bir den fazla sorunu var. Bu sorunlar binlerce versiyon güncelleme geldiği halde, kullanıcı tarafından bildirildiği halde düzelmeyen sorunlar.

İyi satışlar dilerim.
:/ Şu an eklentinin bir sıkıntısı yok ^^ yada config düzenlemeyi bilmeyen birisisiniz.
Test sunucum mevcuttur. Güncel sürümü sunucumdan test edebilirsiniz. test.geik.xyz

daywe

Sahiplenmek değil vazgeçebilmek seni yüceltir
Altın Üye
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
30
Puanlar
470
Minecraft
Söylediklerinize katılmıyorum kendisine özel eklentiler yaptırtmış birisi olarak söylüyorum ki performans açısından bir sıkıntısı yok eklentilerinin.
Lakin şu konuda haklısınız ilk çıktığında çiftçinin performans sorunları vardı bunun üzerine çiftçi yeniden yapıldı, unutmayın her eklentinin geçmişinde illaki sorunlar vardır önemli olan bu sorunları çözmek ve tekrarlanmamasını sağlamak

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı
.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Puanlar
2.900
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

BayEge

play.tascraftnw.com
Sunucu Sahibi
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
45
Puanlar
885
Minecraft
Performans olarak bir sıkıntı yaşamadığım.Yaşayanlar için çözüm bulan bir kişi,bir hata olduğunda en geç 3/4 gün içerisinde çözüp güncelleme olarak atıyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

NotNull

Koydum Çalışma Masasını
.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
53
Puanlar
710
Minecraft
Söylediklerinize katılmıyorum kendisine özel eklentiler yaptırtmış birisi olarak söylüyorum ki performans açısından bir sıkıntısı yok eklentilerinin.
Lakin şu konuda haklısınız ilk çıktığında çiftçinin performans sorunları vardı bunun üzerine çiftçi yeniden yapıldı, unutmayın her eklentinin geçmişinde illaki sorunlar vardır önemli olan bu sorunları çözmek ve tekrarlanmamasını sağlamak
Yanılıyorsunuz 1 hafta içinde sorunlu bir eklenti çıkarıp insanları uğraştıracağıma adam gibi test yapar 2 hafta sonra sorunsuz çıkarırım insanlarda mağdur olmamış olur dediğim gibi benim burda kötülemek gibi bir amacım yok sadece olanı söylüyorum bana gelen birçok kişi mağdur.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı
.
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
207
Puanlar
2.900
Minecraft
Yanılıyorsunuz 1 hafta içinde sorunlu bir eklenti çıkarıp insanları uğraştıracağıma adam gibi test yapar 2 hafta sonra sorunsuz çıkarırım insanlarda mağdur olmamış olur dediğim gibi benim burda kötülemek gibi bir amacım yok sadece olanı söylüyorum bana gelen birçok kişi mağdur.
Addon sistemini ve yeni özellikleri isteyen kişiler için çıkardım. Yazdım da bu sürüm sıkıntılar içeriyor olabilir test etmek isteyenler indirebilir dedim. Şu an v3'de kalanları v4'e taşıyorum. Enderoyuncu bile bunları kabul etti. Hatta çoğu sorunu onlar gidermemde yardımcı oldu. v1 çıkalı 6-7 ay oldu. Her sürüm birbirinden farklı istekler içeriyor.

bihency

ok
Emekli
.
En iyi cevaplar
34
Elmaslar
490
Puanlar
6.225
Minecraft
Sık güncelleme alan, güzel özellikleri olan alınmaya değer bir eklenti eline sağlık

Tema

oyna.skyjam.net
.
En iyi cevaplar
35
Elmaslar
445
Puanlar
2.960
Minecraft
Dün ortağımda lisansı varmış kullanmaya başladım test ettikten sonra buradayım.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı