Sol Reklam
Sağ Reklam

ÇİFTÇİ Exclusive | 1.8-1.17 | Türkiye'nin en iyi çiftçi plugini [Ücretsiz]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik

Detaylı Bilgi ve Satın alım:​

Test Sunucusu: test.geik.xyz

Desteklediği eklentiler:
ASkyBlock, BentoBox, FabledSkyblock,
IridiumSkyblock 3.0, SuperiorSkyblock2, GriefPrevention,
UltimateClaims, PlotSquared4, hClaims, InfClaim ve Lands

Sitede profilinizden indirebilirsiniz.

1606063586455-png.png

Son düzenleme:

SpearZ

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Burak Can Kubat

Elmaslar
159
Puanlar
4.230
Güzel eklenti olmuş, fiyat nedir? tam olarak göremedim.

ArdaBey

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
92
Puanlar
9.070
Minecraft
manasukee

Asenal

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
3.830
Yer
İstanbul
Minecraft
Asenal
güzel ve başarılı bir eklenti açıkçası almayı planlıyorum

Echale

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Echale#0109

Elmaslar
88
Puanlar
435
Alınır mı alınmaz mı bilmiyorum ama tasarımlar baya iyi.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
+ hClaims desteği gelmiştir.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Çiftçi VERSION 4.0.0 RELOADED
- Otomatik ekin toplama özelliği. Ücretli bir ADDON'dur. Mağazamızdan satın alınabilir. (Buğday, Patates, Havuç, Pancar, Karpuz, Balkabağı, Kaktüs, Şeker Kamışı, Kakao, Nether Warts ve Orman meyveleri otomatik toplanabilir.) Perm: ciftci.autocollect
- Otomatik satış özelliği. Ücretli bir ADDON'dur. Mağazamızdan satın alınabilir. (Stok tamamen dolduğunda o ürünü satıp toplamaya devam eder.) Perm: ciftci.autosell
- /çiftçi bak <isim> ile eğer çiftçi aktifse üyenin çiftçisine bakma özelliği. Yetki: OP
- Başkasının çiftçi NPC'sine sağ tıklayarak içeriğini görebilmek ve ürün alıp satabilmek. Yetki: OP
- /çiftçi komutuna yetki eklenmiştir. VIP'ye vermek isteyen arkadaşlar için. perm: ciftci.open
- Bir ürün için satışı kapatmak için artık fiyatı 0 yapmanız yeterlidir. - API güncellendi. Artık daha güçlü bir alt yapı ayarlandı ve sorunların giderilmesi için kullanıldı.
- Her seviyeye özel vergi ayarlayabilme özelliği.
- ASYNC menü ve özellik güncellemesi ile, yapılan işlemler multi-thread (Çok çekirdek) üzerinden sürdürülüyor, bu sebeple performans önemli ölçüde arttı.
- NPC sistemi baştan düzenlendi.
- Çiftçi yönetim menüsünün ürünlerinin slotu artık lang'dan ayarlanabilir.
- Çiftçide 1 sayfadan az ürün varsa help ve kapatmanın slotu artık değiştirilebilir.

Bug-fix:
- NPC silinmesi sorunu giderildi. Çiftçi yüklendiğinde otomatik npc oluşturma olarak ayarlandı ve çiftçi unload edildiğinde npc'si siliniyor. (Fabled için silip tekrar koyma olarak yapıldı, geri kalan API'ler için despawn spawn olarak yapıldı. Fabled'in sistemi otomatik olarak despawn ettiğinden tekrar spawn edilmiyordu. Fabled hariç bütün eklentilerde çiftçi skin özelliği hâlâ mevcut. Fakat fabledde bu özellik kaldırıldı.)
- Upgrade menüsünde 1 level yüksek gözükme sorunu giderildi.
- UltimateClaims /claim unclaim komutu yazılınca çiftçiyi silmeme sorunu giderildi.
- Ufak performans açıkları giderildi.
- Ada veya Claim üyesi lider oyunda değilken oyuna girdiğinde çiftçiyi kullanamama sorunu giderildi.
- Yönetim menüsü ve Çiftçi menüsünün isimlerini langdan değiştirince çalışmama sorunu giderildi.

Detaylı Bilgi https://geik.xyz/haber/3/ciftci-reloaded-4-0
Sitemizden yeni sürümü indirebilirsiniz. https://geik.xyz/

Naxly

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Naxly#4442

Elmaslar
60
Puanlar
4.160
Minecraft
Naxly

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Fiyatı merak edip siteye girdim. 1-2 yerde gördüğüm fiyatın 2-3 katı. Özelliklerde aynı... Neyse bol satışlar dilerim...

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Fiyatı merak edip siteye girdim. 1-2 yerde gördüğüm fiyatın 2-3 katı. Özelliklerde aynı... Neyse bol satışlar dilerim...
Şu an piyasada en gelişmiş ve performanslı çiftçi eklentisi budur. Bu sistemi kullanan sunuculardan bazıları EnderOyuncu, Coleries, GizemliOyuncu vb. ve 70'den fazla lisans olduğunu belirtmek isterim.

Aynı zamanda fiyatlarıma KDV dahildir.

SpearZ

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Burak Can Kubat

Elmaslar
159
Puanlar
4.230
Eklentiyi bende satın almış biri olarak söylüyorum fiyatı neredeyse çok ucuz ve kaliteli, ayrıca sık sık güncelleme geliyor ve Geyik bu işi gerçekten çok iyi yapıyor ama siz istemiyorsanız başka yerden satın alabilirsiniz. ( yanlış anlama sadece fikrimi sundum. )

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Eklentiyi bende satın almış biri olarak söylüyorum fiyatı neredeyse çok ucuz ve kaliteli, ayrıca sık sık güncelleme geliyor ve Geyik bu işi gerçekten çok iyi yapıyor ama siz istemiyorsanız başka yerden satın alabilirsiniz. ( yanlış anlama sadece fikrimi sundum. )
Özelliklerine sözüm yok ama fiyat uygun gelmedi.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Özelliklerine sözüm yok ama fiyat uygun gelmedi.
Yaklaşık 8 $'lık bir fiyatı var. Bunun içine yaklaşık 1.5$'ı vergi zaten. Yani dışarıda tek kişilik bir yemek 40TL iken bir eklentinin 60TL olması gayet ucuz bana sorarsan. Fiyatlarımda hiç bir zaman indirim olmuyor. Bu sistemi sunucusuna önem verip sistem eklemek isteyen kişiler alsın diye bu fiyatı sabit tutuyorum. Yani kahve paramı çıkarıp aynı zamanda sunucusuna özenen kişilerin açığa çıkmasına sebep oluyorum.

Dediğin gibi bu eklentiye 8$ vermek istemeyen birisi almıyor sistem olarak geride kalıyor.
Mesela EnderOyuncu 2 adet çiftçi lisansı ve 4 Adet çiftçi addonu aldı.

Ayrıca yazılım sandığınız kadar ucuz bir şey değildir. Piyasada web skriptleri 150TL'lere satılıyor. Bunun onlardan çokta bir farkı yok. Kod miktarı olarak yaklaşık olarak aynı.

Bunların ışığında fiyatlandırma politikamı umarım anlamışsındır. Mantıklı gelip gelmemesi önemli değil fakat bu fiyatlandırmanın nelere dayanılarak yapıldığını bilmek en büyük hakkın!

Yorumun için teşekkür ederim.

daywe1

Sahiplenmek değil vazgeçebilmek seni yüceltir

Discord:

daywe#0001

Elmaslar
40
Puanlar
4.055
Yer
Antalya
Minecraft
daywe
Eklentinin kalitesine göre fiyatı uygun diye düşünüyorum bir ücretli eklenti almaya kalksanız ShopGUI+, AAC veya daha basit eklentiler içinde geçerli en azından 70-100TL arasında bir ödeme yapıyoruz.
Sunucu açacak kişiler ellerini taşın altına koymalı en azından ben böyle düşünüyorum, özellikle skript kullanmak istemeyenler için güzel bir eklenti olmuş, başarılarının devamını dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı