Sol Reklam
Sağ Reklam

ChestSpawner

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Beyler ChestSpawner plugin istiyorum satacak veya yapacak varmı
Skriptte olur.
Bütçe Max 15 20 TL

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44
UnityGen mevcut elimde. Özelden yazarsan konuşuruz veya skypeden.

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Skript hiç önermiyorum sunucuyu batırır :D

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police

bertek41

Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Ne bugu, Lagı var ?
Ve ne Tavsiye edersiniz.
Yeni sürümünde acayip lag var bazen çalışmıyor. Eski sürümündeyse yine lag var + sunucuyu yeniden başlatınca spawnerlar bozuluyor.
Büyük ihtimal entity sayısından kaçınmak için istiyorsunuz bu chest spawner işini ama bunda da javayla yaparsan runnable işi var fazlası sunucuyu laga sokar skriptle yaparsan sunucuna anlık lag girer yani tam sandıklara eşya koyarken lag girer. Eğer spawner sayısını az tutacaksan yapabilirsin istersen UnityGen'in son sürümünü bir dene. Kullanmadan önce kontrol et sunucuyu yeniden başlatınca bozuluyor mu falan.

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Yeni sürümünde acayip lag var bazen çalışmıyor. Eski sürümündeyse yine lag var + sunucuyu yeniden başlatınca spawnerlar bozuluyor.
Büyük ihtimal entity sayısından kaçınmak için istiyorsunuz bu chest spawner işini ama bunda da javayla yaparsan runnable işi var fazlası sunucuyu laga sokar skriptle yaparsan sunucuna anlık lag girer yani tam sandıklara eşya koyarken lag girer. Eğer spawner sayısını az tutacaksan yapabilirsin istersen UnityGen'in son sürümünü bir dene. Kullanmadan önce kontrol et sunucuyu yeniden başlatınca bozuluyor mu falan.
Kontrol ettim sorun yok :)

doɴѕυzαĸer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
KASTAMONU
Hocxam bende kullanıyorum ama lag yok bugu var stop falan atınca spawnerler gidiyor nedenini bilmediğimden söyledim yapımcısına adam yapıyoruz diyor yapmıyorlar sıkıntılı biraz ama yaparsa unitygenin o sorununu çok iyi bir plugin olur.

bertek41

Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Hocxam bende kullanıyorum ama lag yok bugu var stop falan atınca spawnerler gidiyor nedenini bilmediğimden söyledim yapımcısına adam yapıyoruz diyor yapmıyorlar sıkıntılı biraz ama yaparsa unitygenin o sorununu çok iyi bir plugin olur.
Az spawner olursa lag olmaz zaten fazla spawner fazla runnable lag oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı