• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EnderSTD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Merhaba Ben CC ile Market Yapıyordum

Şoyle Bir Sorunla Karşılaştım

/Shop Komutlu Marketimi Oluşturdum

Ve İcine S Adlı Nesneyi Ekledim

S ye Tıklandığında Bundan Sonraki Resimde Olan KODAD Komudunu Calıştırmasını İstedim

AMA KODAD Komudunu Calıştırmıyor

Tıkladığımda Marketi Kapatıyor
1528908442663.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

1528908459118.png

Elmaslar: PlayerUnknown

ForestEdge

Tek iyilik bilgi, tek kötülük cehalettir.
Onaylı Satıcı
21

Merhaba Ben CC ile Market Yapıyordum

Şoyle Bir Sorunla Karşılaştım

/Shop Komutlu Marketimi Oluşturdum

Ve İcine S Adlı Nesneyi Ekledim

S ye Tıklandığında Bundan Sonraki Resimde Olan KODAD Komudunu Calıştırmasını İstedim

AMA KODAD Komudunu Calıştırmıyor

Tıkladığımda Marketi Kapatıyor
Eki Görüntüle 30020

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eki Görüntüle 30021
KODAD komudu bir GUI`yi açıyor sanırım. KODAD komutu herhangi bir chestcommands GUI`sini mi açıyor?

EnderSTD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

KODAD komudu bir GUI`yi açıyor sanırım. KODAD komutu herhangi bir chestcommands GUI`sini mi açıyor?
evet
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

COMMAND: 'open: isimburaya.yml' böyle olacak
Onu Tam Olarak Nereye Yazıcaz İrfan dmn
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sağol İrfandmn :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.