Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü chestcommands ile sanal market sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

burki5422

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

NamelessKnight#8627

Elmaslar
0
Puanlar
845
Minecraft
burki54222
Merhabalar direk konuya giriyorum /market yazdığımda sanal market açılıyor ama sadece orada gözüken miktarda alabiliyorlar mesela 64 çimen koyduysak sadece 64 lü alabiliyorlar biraz araştırdım ama bir şey bulamadım. Benim istediğim 1 tane çimene shift sol tık veya sağ tık yaptığımda 64 lü satması bunu nasıl yapabilirim. (chestcommands ile)

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
Merhabalar chestcommands hakkında bir bilgim yok bu yüzden yorum yapmamam gerekirdi ama size belki yardımı dokunabilir. market için özel yapılmış pluginler kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle artık shopguiplus eklentisi çok popüler ancak ücretli, ücretsiz alternatif olarak EconomyShopGUI adlı eklentiyi tavsiye edebilirim. Tıkla İndir! (Spigot)

Son düzenleme:

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox

burki5422

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

NamelessKnight#8627

Elmaslar
0
Puanlar
845
Minecraft
burki54222

Bu eklentilere bakabilirsin, ChestCommands ile market kurmanı önermiyorum.
peki ya bu 3 ünden en iyisi hangisi hangisini önerirsin sunucuyu zorlarmı yani hangisi özellik olarak daha iyi

Rikachu

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

『zLuffy_』#6758

Elmaslar
3
Puanlar
2.010
Minecraft
_zLuffy
Merhabalar direk konuya giriyorum /market yazdığımda sanal market açılıyor ama sadece orada gözüken miktarda alabiliyorlar mesela 64 çimen koyduysak sadece 64 lü alabiliyorlar biraz araştırdım ama bir şey bulamadım. Benim istediğim 1 tane çimene shift sol tık veya sağ tık yaptığımda 64 lü satması bunu nasıl yapabilirim. (chestcommands ile)
bu pek mümkün değil ama alta 64 lü al gibi bir seçenek koyarsan Kullanabilirsin.
Buyur Örnek;

Kod:
Al-gold:
  PRICE: 145
  COMMAND: 'give {player} gold_ingot 64'
  NAME: '&a&lAltın'
  LORE:
    - '&a&l145 TL'
  ID: 266
  KEEP-OPEN: true
  POSITION-X: 3
  POSITION-Y: 1

NADXIWA

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Ege.A#2714

Elmaslar
29
Puanlar
2.400
Yer
Kayalıoğlu-Bir Drama Öyküsü
Minecraft
NADXIWA
https://www.spigotmc.org/resources/...yapımı-sanal-market-eklentisi-1-7-1-16.74496/ Bu Plugini kullana bilirsiniz gui desteği vardır direk oyun içinde item ve para ayarlarını yapabilirsiniz.

Ventasia

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Nesna#0001 - Regenerandum#1884

Elmaslar
3
Puanlar
900
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı