Sol Reklam
Sağ Reklam

Chat!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Arkadaşlar minecraft'ta herhangi bir yazı yazdığımızda yazı herkese gidiyor.Ancak ben bu yazının 5 blok yakındakilere gitmesini istiyorum.Nasıl yapacağım? Plugin
veya skript varmı? Ayrıca bir komut olmasın,normal chate yazdığımız 5 blok yakında bulunan oyunculara gitsin.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Merhaba, Essentials böyle bir özellik barındırıyor. Essentials dosyasına girip config.yml yi açıp EssentialsChat i aratırsanız CTRL+F yardımı ile
Kod:
chat:
  radius: 0
şöyle bir şey ile karşılaşcaksınız. Buradan ayarlayabilirsiniz

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Bunu dene!
Simple Local Chat[DOUBLEPOST=1509117853,1509117668][/DOUBLEPOST]@IrfanDmn :D Tabiki senin kadar usta olamayız. (Rep vercektim vermiyo 20 kişi diyo :P )

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Merhaba, Essentials böyle bir özellik barındırıyor. Essentials dosyasına girip config.yml yi açıp EssentialsChat i aratırsanız CTRL+F yardımı ile
Kod:
chat:
  radius: 0
şöyle bir şey ile karşılaşcaksınız. Buradan ayarlayabilirsiniz
Dostumm o eklentinin bir yetkisi varmı.? Hangi permi vermem gerek?

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
neyin yetkisinden bahsediyorsunuz ? Eğer o radius olayından bahsediyorsanız onda perm vermenize gerek yok

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Sorun çözüldüyse belirtin ki kilitlensin.

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Do
neyin yetkisinden bahsediyorsunuz ? Eğer o radius olayından bahsediyorsanız onda perm vermenize gerek yok
Dostum, serverime o plugini ekledim.Chat kısmından radius'u 5 yaptım.Ancak serverda yine gözüküyor arkadaşta yazdıklarım.Ben 5 blok sınırı koymak istiyorum oraya 5 mi yazacağım yoksa başka birşey mi?

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Simple Local Chat denermisiniz ?
Dipnot : Mesaj alıntıdır @iHeartReis 'den
Dostum,bununla bir komut girerek mesajlaşıyorsun.Ben sadece chat'e yazıp mesajlaşmak istiyorum.Ha diyelim bu plugin oldu,normal chatten oyuncuların yazmasını nasıl engellerim? Ayrıca bu plugini nasıl türkçe yapıcam.Config dosyasında falan türkçeye çevireceğim yazılar yok.[DOUBLEPOST=1509131502,1509131268][/DOUBLEPOST]SORUN HALLOLDU PLUGİN EFSANE EYVALLAH! Bir sorum daha olacak,/rapor sistemli bir plugin varsa atarmısınız? Kısa ve öz olsun.Fazla karmaşık olmasın,türkçe olursa ayrıyetten iyi olur .d

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Of ya :D neyse. Rapor için farklı bir konu açın. Bu konu #kilit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı