Sol Reklam

Çözüldü Çeviri - Programı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
1585504607551.png

Merhaba arkadaşlar çeviri yaparken çok yoruluyorum ve genellikle bunlar çok uzun dosyalar oluyor bu dosyaları direkt çeviriye atarak çevirsem çevrilmemesi gereken örneğin fotoğraftaki gibi
Kod:
    guest => 'Ziyaretçi',
    guests => 'Ziyaretçiler',
Şu şekilde çevrilmesini istiyorum fakat çeviri direkt olarak '' içinde olmayanlarıda çeviriyor sadece '' parantezleri arasında olanları çevirecek herhangi bir program veya yol varmı bilen arkadaşları bekliyorum.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Eki Görüntüle 112709
Merhaba arkadaşlar çeviri yaparken çok yoruluyorum ve genellikle bunlar çok uzun dosyalar oluyor bu dosyaları direkt çeviriye atarak çevirsem çevrilmemesi gereken örneğin fotoğraftaki gibi
Kod:
    guest => 'Ziyaretçi',
    guests => 'Ziyaretçiler',
Şu şekilde çevrilmesini istiyorum fakat çeviri direkt olarak '' içinde olmayanlarıda çeviriyor sadece '' parantezleri arasında olanları çevirecek herhangi bir program veya yol varmı bilen arkadaşları bekliyorum.
Öyle bir şey bulursan bizimle de paylaş çok yararlı olur :-)
Maalesef öyle bir program olduğunu sanmıyorum çeviride de bir çok sorun çıkabilir, en sağlıklısı tek tek çeviriye yazmak veya Türkçe Çevirisi yapan bir yere para vermek. (Not: Çeviri yaparken bazı eklentiler tek bir hatada bütün yapılandırmaları sıfırlıyor, çeviri yaparken arada yedek almanızı öneririm)​

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Öyle bir şey bulursan bizimle de paylaş çok yararlı olur :-)
Maalesef öyle bir program olduğunu sanmıyorum çeviride de bir çok sorun çıkabilir, en sağlıklısı tek tek çeviriye yazmak veya Türkçe Çevirisi yapan bir yere para vermek. (Not: Çeviri yaparken bazı eklentiler tek bir hatada bütün yapılandırmaları sıfırlıyor, çeviri yaparken arada yedek almanızı öneririm)​
Plugin türkçeleştirmek için kullanmayacağım zaten.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
çeviri yapmak kolay iş değildir, program yazsanız dahi çeviride aksaklıklar olacaktır. önerim tek tek çevirmeniz yönündedir.

Vanessa Van Helsing

İş güç ve uçmak

Discord:

Vanessa Van Helsing#2929

Elmaslar
27
Puanlar
0
İngilizcen ne kadar iyi olursa olsun bana kalırsa en önemli olan kural çevirdiğin şeyi anlamaktır.

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
İngilizcen ne kadar iyi olursa olsun bana kalırsa en önemli olan kural çevirdiğin şeyi anlamaktır.
Konuyla ne alakası var anlamadım çok fazla vakit kaybetmemek için istedim böyle birşeyi.
çeviri yapmak kolay iş değildir, program yazsanız dahi çeviride aksaklıklar olacaktır. önerim tek tek çevirmeniz yönündedir.
Eh yapacak bişey yok zaten üşengeçliğimi kırıp tek tek çevirdim 1500 satırı.
Yardım için teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı