• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

[ÇEKİLİŞ!]CSGO ETS2 H1Z1 VE +30 OYUN DAHA FAZLASI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
114
Puanlar
0
Yer
bursa

ŞARTLARIM AÇIKLAMA KISMINDA VİDEOYU TAMAMEN İZLEDİKTEN SONRA YORUMLARA KATILDIM YAZMANIZ RİCA OLUNUR
SİZİ SEVİYORUM <3 (YORUMLARA #KATILDIM MC-TR YAZARSANIZ +2 ÇEKİLİŞTE KAZANMA ŞANISINIZ ARTAR)​

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
#KATILDIM MC-TR
gatılah baham.

'BuraK

Play.AdaliaNetwork.Com
Elmaslar
160
Puanlar
9.570
Yer
Karaman
Minecraft
#KATILDIM MC-TR

Forumda Böyle Güzel Şeyler Görmek Hoşşş :D

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
712
Puanlar
11.620
Yer
Suriye
Nasıl katılıyoruz diğer arkadaşlar "#KATILDIM MC-TR" gibisinden yazmış.
Bizde yazalım o zaman. Katıldım MC-TR

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
712
Puanlar
11.620
Yer
Suriye

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
114
Puanlar
0
Yer
bursa
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
lütfen youtube üzerinden kanala video'yu beğenip, abone olup abonelikleri açıp yorum kısmına yazın.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
lütfen youtube üzerinden kanala video'yu beğenip, abone olup abonelikleri açıp yorum kısmına yazın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı