Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Cartoon Network Çizgi Filmi Steven Universe Minecraft'ta Uyarlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Even%20Steven.jpg

Cartoon Network Çizgi Filmi Steven Universe Minecraft'ta Uyarlandı!
Selamlar MC TR üyeleri, bugün sizlerle yep yeni bir güncel bir haberle birlikteyiz. Bu haberimizin konusu özellikle yabancı ülkelerin Cartoon Network kanalında sevilerek izlenen Steven Universe çizgi filmi kanal şirketi ile anlaşılarak oyuna uyarlandı. Bu çizgi filmi belki aranızda Türkçe olarak izleyenler olmuştur. Zaten bu çizgi filmi izleyenler az çok karakterleri tanıdık gelir. Sanırım ülkemizde bu çizgi film bir kaç ay önce yayından kaldırıldı. Şimdi bu nedir? Ben konu hakkında pek fazla bir şey anlamadım. Dediğinizi duyuyorum. Şimdi bu sorularınızın cevabını verme zamanı geldi. Minecraft oyunumuzun resmi sitesinde ''Pazar'' adı geçilen bölümde belirtili haritalar ve çeşitli eklentiler vb vs. satılıyor. Konunun daha çok detayına o zaman girelim.

Minecraft Pazarı Nedir?
Oyunun kendi resmi sitesinde mağaza halinde haritalar ve daha fazlası satılır. Ancak bu gelen bu uyarlama harita üzerinden olduğu için harita üzerinde duracağız. Bu çizgi filmi uyarlayanlar çizgi filmin geçtiği şehri ve karakterlerle güzel haritalar ve oyunlar düzenlemişler. Oyunun resmi sitesinde 990 Minecoin birimiyle satılıyor. Kısacası bu haritayı satın almanız için 7 Euro yani bugünün parası ile 42,28 TL ödemeniz gerekiyor. Minecoin satın almak için Xbox uygulamasına bağlı olmalısınız. Bağlı olmaz iseniz alamazsınız.

1551215446569.png

Çizgi Film Karakterlerine Özel Karakterler
Harita geliştiricileri bu harita için 48 adet çizgi film içerisinde geçen karekterleri yapmış. Aşağıda koyacağım resimden karakterleri rahat bir şekilde teker, teker inceleyebilirsiniz. Yabancı forumlarda bu özellik çok ilgi gördü. Oyuncular tarafından Reddit forumunda deli gibi sohbet konusu olmuş vaziyettedir.

Ana Karakter
İşte en başta gördüğünüz çizgi filmin ana karakteri olan Steven!!

SUMU_SkinShots_1.png

SUMU_SkinShots_2.png

SUMU_SkinShots_3.png

SUMU_SkinShots_4.png

SUMU_SkinShots_6.png

SUMU_SkinShots_8.png

SUMU_SkinShots_9.png

SUMU_SkinShots_11.png

SUMU_SkinShots_12.png

SUMU_SkinShots_13.png

SUMU_SkinShots_14.png

Çizgi Filmin İşte O Görkemli Şehrinden Resimler
Sadece bir çizgi film Minecraft'ta uyarlanması ile birlikte ortaya çıkan haritayı görmeye hazırmısınız?

StevenUniverse_Screenshot_4.jpg

Şehir Merkezi
İşte aşağıda gördüğünüz resimde olan bölge şehrin ana mekanıdır.

StevenUniverse_Screenshot_3.jpg

Çizgi Filmin Plaj Merkezi
İşte gördüğünüz bu mekan ünlü çizgi filmin Plaj bölgesidir.

StevenUniverse_Screenshot_2.jpg

Nasıl Satın Alabilirim?
Öncelikle bu haritayı satıp alıp, sahibi olmanız için yapmanız gereken türlü, türlü olaylar var. Xbox One, Windows 10 Edition, iOS, Android veya Nintendo Switch platformlarından birisinden oyuna bağlı olmanız gerekiyor. Bu platformların birisine bağlı olduğunuz zaman rahatlıkla bu uyarlanan çizgi filmi satın alabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken aşağıda verdiğim linke giderek haritaya Kredi kartınız ile para yatırmak olacak. Maalesef bu haritayı satın almak için Kredi kartı yöntemini kullanabilirsiniz. Diğer yöntemler yurt dışı için geçersizdir. Haritanın güncel fiyatı 42,28 Türk Lirası gözüküyor. Aşağıdan bilgi alabilirsin.

Eğer satın almak veya incelemek istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

StevenUniverse_Screenshot_0.jpg

Çizgi Film Oyun İçi Tanıtımı
İşte oyuna uyarlanan bu çizgi filmin Minecraft oyunun resmi kanalında tanıtım olarak yayınlandı. Eğer İngilizce dilini bilmiyorsanız. Alt yazılardan Türkçe diline çevirebilirsiniz. Eğer beceremezseniz bana ait hesabıma ulaşın.

Tanıtım Değerlendirmem : Tanıtımı incelediğimiz zaman çizgi filmin fon müziği ile hoş bir harita olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Bu dünyada ve insanlarda hiç bir zaman adalet olmamiştir elin g.. nun 7 tane parasi bizim 42 tane paramiza eş değer.
Türkiyenin o güzel topraklari yönetenler tarafindan mahvediliyor ne yazikki.

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
Güzel konu lakin konu düzenini biraz daha geliştebilirsin. Başlık, görsel ve paragraf arası boşluk bırakabilirsin. Her paragrafı ortalamanı önermem, sadece başlığı ortakamanı öneririm.
İçerik ve anlatım güzel. Başarılar dilerim. <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yazım hatalarında var, onları biraz sonra fark edeceksin. XD

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu dünyada ve insanlarda hiç bir zaman adalet olmamiştir elin g.. nun 7 tane parasi bizim 42 tane paramiza eş değer.
Türkiyenin o güzel topraklari yönetenler tarafindan mahvediliyor ne yazikki.

Maalesef bu gidişatla o ücretler daha çok artıcak..

Güzel konu lakin konu düzenini biraz daha geliştebilirsin. Başlık, görsel ve paragraf arası boşluk bırakabilirsin. Her paragrafı ortalamanı önermem, sadece başlığı ortakamanı öneririm.
İçerik ve anlatım güzel. Başarılar dilerim. <3
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yazım hatalarında var, onları biraz sonra fark edeceksin. xd

Hataları en yakın zamanda düzelteceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı