Sol Reklam
Sağ Reklam

CAPE TURK | Kesintisiz ve Jet Hızında Oyun Keyfi! | 1.8.x - 1.9.x | AKTİF!

Sunucuyu Begendinizmi ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Muratttttttt

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok
KİLİT!
YENİ KONU BİRAZDAN !

Son düzenleme:

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Başarılar hocam sunucu güzel de eski sunucuzun adını mı değiştirdiniz? Yoksa yeni sunucu mu?

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Sunucu Tasarımınız Çok Güzel. Sunucunuzuda Beğendim. Başarılar.

Muratttttttt

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok
Yeni Konu - Yeni Sunucu :)

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Sunucunuzu Diğer Sunucularadn Ayıran Pek Fark Yok Buda Sizi Diğerlerinin Arasına Katar... Kendinize Özgü Yenilikler Eklemeniz Dileğiyle Başarılar..

Muratttttttt

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok
1. Si bizi diğer sunuculardan ayıran farkımız "lagsız ve kaliteli bir oyun deneyimi"
2. Si 1 konuda neden tüm sunucunun özellikleri anlatılsın ? :)

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
1. Si bizi diğer sunuculardan ayıran farkımız "lagsız ve kaliteli bir oyun deneyimi"
2. Si 1 konuda neden tüm sunucunun özellikleri anlatılsın ? :)
Ego Kasmaya Gerek Yok Sizden DAha Az Laglı Ve Kaliteli Sunucular var bunu unutmayın Bu Bir Fark Değildir Bunuda Aklınızdan Çıkarmayın

Eğer Konuda Mevcut Yeniliklerinizi Anlatmazsanız Konuya Bakan kişi "Diğerlerinden ne farkı var" Diyip Sunucuyu Sallamayacaktır
Son Olarak az Önce Sunucuya Girdim FAkat Sunucuda SkyBlock Kapalı+ Sanırsam BEdava VİP vermişsiniz Bu Sunucunun Öldüğü Gün Demektir ... TAbi Karar Sizin Ama Bence Bedava VIP Verilmez ,Kolay Gelsin...

Muratttttttt

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok
Kimseye bedava vip vermedik ?

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu

Muratttttttt

Discord:

Muro#9292

Elmaslar
103
Puanlar
6.560
Minecraft
Murok
İyi Günler ,İyi Forumlar!

XDAYMOS

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
12
Puanlar
0
Güzel bir sw ye benziyor başarılar
:tavuk:

MrContra

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Faction sunucunuzun plugin paketi + haritaları çalıntı, hepsi bizzat bana ait para karşılığında başka bir sunucuya satmıştım, neden sizde acaba?
Aprox Denilen Kişi Benim Sunucumu Habersiz Bir Şekilde Saldırı Makinesi Yaptı Daha Sonra Pişman Olduğunu Dile Getirdi. Bu Pişmanlığından Sonra Başka Bir Hosting den Tekrar Aproxla Sunucu Aldık Aprox Bu Seferde Ben Tatildeyken Tekrar Saldırı Makinesi Yapmış Ve Yine Boşuna Para Vermiş Oldum Bu Aprox Yüzünden O kadar Param Gitti O Paket Sadece Ona Ait Değildi. Onun Olduğu Kadar Benimde Paketimdi O Yüzden O Paket Üzerinde Hak İdda Edebilirim Ve Aprox Herhangi Bişey Diyemez Çünkü Ona Verdiğim Şansı Kötü Değerlendirdi. Bu Mesajları Okuduktan Sonra Kendini Korumak İçin Yalanlicak Ama İşin Aslı Hiç Bir Zaman Değişmicek !

Aprox

Tartışmadan önce bana IQ'nu belirt.

Discord:

aproxthethat#1693

Elmaslar
86
Puanlar
9.220
Aprox Denilen Kişi Benim Sunucumu Habersiz Bir Şekilde Saldırı Makinesi Yaptı Daha Sonra Pişman Olduğunu Dile Getirdi. Bu Pişmanlığından Sonra Başka Bir Hosting den Tekrar Aproxla Sunucu Aldık Aprox Bu Seferde Ben Tatildeyken Tekrar Saldırı Makinesi Yapmış Ve Yine Boşuna Para Vermiş Oldum Bu Aprox Yüzünden O kadar Param Gitti O Paket Sadece Ona Ait Değildi. Onun Olduğu Kadar Benimde Paketimdi O Yüzden O Paket Üzerinde Hak İdda Edebilirim Ve Aprox Herhangi Bişey Diyemez Çünkü Ona Verdiğim Şansı Kötü Değerlendirdi. Bu Mesajları Okuduktan Sonra Kendini Korumak İçin Yalanlicak Ama İşin Aslı Hiç Bir Zaman Değişmicek !
Lütfen kanıtlar mısınız?, Düzgün yazıcam diye her kelimenin başını büyük harf yapmak :/

Aprox

Tartışmadan önce bana IQ'nu belirt.

Discord:

aproxthethat#1693

Elmaslar
86
Puanlar
9.220

istersen buraya telefon numaranı yazayım ? veyahut annenin telefon numarasını bu bilgiler tanımadığın birinde neden olsun veya farklı oyundaki isimlerini steam daki profilini veya batihostun sahibi erkan abi ile mesajları göstereyim veya kodzerin sahibi kürşad abi ile konuşmamızı tek derdin konuyu baltalamak fakat bu seni küçük gösteriyor... lütfen konuyu baltalamayı kes ve hazmet bu durumu sana artık sunucumda yetki yok !
Batıhost & Kodzerde bulunmadım daha önce, telefon numaramdan nasıl kanıtlayacaksın benim olduğumu neyse dostum raporladım seni, iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı