Sol Reklam
Sağ Reklam

Bana, 65TL bütçe ile bir oyuncu mouse önerir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul
Merhaba, arkadaşlar bugün sizlere bir sorum var. 65TL gibi bir bütçem var ve, oyuncu mouse almak istiyorum.
Bana marka önerir misiniz?

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
bayram geliyor zaten biriktir biraz, 300 - 350 tl ile razer deathadder elite alabilirsin. Yani ben 60 tlye de mouse kullandım ve keşke o 60 tlyi daha güzel şeylere harcasaydım dedim. Daha üst segment bir mousea geçince anlıyorsun yaniii

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

CanerARTUC | ValseFTW#0046

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc
bayram geliyor zaten biriktir biraz, 300 - 350 tl ile razer deathadder elite alabilirsin. Yani ben 60 tlye de mouse kullandım ve keşke o 60 tlyi daha güzel şeylere harcasaydım dedim. Daha üst segment bir mousea geçince anlıyorsun yaniii
Katılıyorum, düşük fiyatlı mouse çok kalitesiz oluyor tavsiye etmem benim elimdeki mouse Bloody V7MA bundan önce hep 60tl lik mouse larla takılırdam ve csgo vb oyunlarda ani hareketlerde donuyor yani sağa 180 atarken mouse 120 de kalıyor ve dönmek istediğin yere dönemiyorsun buda sıkıntı çıkartıyor tavsiyem bütceni birazdaha zorla.

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul
Benim, para şuan hazır ve 65TL'ye bir mouse almayı şuan planlıyorum.​

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
preomygame i oneririm o bütçeye

MineTürk Network

Play.MineTurkNW. Net

Discord:

CanerARTUC | ValseFTW#0046

Elmaslar
71
Puanlar
6.470
Minecraft
CanerArtuc
Son düzenleme:

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul
Katılıyorum, düşük fiyatlı mouse çok kalitesiz oluyor tavsiye etmem benim elimdeki mouse Bloody V7MA bundan önce hep 60tl lik mouse larla takılırdam ve csgo vb oyunlarda ani hareketlerde donuyor yani sağa 180 atarken mouse 120 de kalıyor ve dönmek istediğin yere dönemiyorsun buda sıkıntı çıkartıyor tavsiyem bütceni birazdaha zorla.
Şuan, bütün mouseler indirimde olduğu için alacağım.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Trustun oyuncu mouselerı var. Onları öneririm. Gayet fiyatları senin istediği derece ve ucuz bir miktardadır.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Hepsi işe yaramaz markalar. Sterlseries, razer vey corsair mouse almadığın sürece ya da coolermasterın da güzel mouseu var hiçbir markanın oyuncu mouselarına oyuncu mouseu deme :D Gerisi senin bileceğin bir şey

TekinSTY

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ben Bilmem Kİ ?#3432

Elmaslar
161
Puanlar
0
Minecraft
_AngelLegend_
ben önersemde bi işe yaramaz kendim 1 tl lik mouse 5 tl lik klavye 1 tl lik mic kulanıyorum :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu arada minecraft premium hesabımıda 1 tl ye satın aldım :'D:'D:'D:'D:'D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı