Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
vlcsnap-2019-05-30-18h12m43s453.png

Herkese yepyeni ve güzel bir haber ile merhaba değerli MC-TR üyeleri! 18 Temmuz 2019 tarihinde, YouTube üzerinden İnfinity Ward tarafından bir oynanış videosu paylaşıldı. Bu seferki görüntüler, çok oyunculu moduna dayanıp, yeni bir oyun modunu bize tanıtmış ve de oyunun nasıl bir oynanışı, nasıl grafikleri olduğu konusunda epey yardımda bulundu. Haydi daha da detaylandıralım.

Yeni Çok Oyunculu Modu Mu?
Evet, videoda gösterildiği üzere yeni bir çok oyunculu modu gelmiş görülüyor. Videonun başlığından görüldüğü üzere, Gunfight ( Silah çatışması ) olarak adlandırılmış. Gunfight modunun içeriği ise; 2'ye 2 olarak, küçük bir alanın içerisinde savaşıyorsunuz ve haliyle en fazla puanı almaya çalışıyorsunuz. Herhangi bir silah ile çatışmaya dahil olabiliyor, etrafı yıkımla sarabiliyorsunuz.

En önemlisi ise; PlayStation 4 Pro ile 4K kalitede çekilmiş oynanış videosundan görebileceğiniz üzere, görsel efektler, ses dizaynları oldukça yüksek bir kalitede. Silahların seslerini çok kaliteli yapmışlar ki, ateş ederken silahın dibinizde olduğunu hissediyorsunuz. Silahların tepmeleri, gösterdikleri eylemler daha gerçekçi. Gerek ateşlemesi, gerekse silahı doldurma animasyonları çok daha kaliteli. Ayrıca İnfinity Ward'ın, video altında yapmış olduğu yorum ise şöyle:

" Siz sordunuz, biz de sizi dinledik. İzlediğiniz video, PlayStation 4 Pro’da 4K çözünürlükte oynanan Gunfight modunun oyun içi görüntülerini içeriyor. Gunfight, iki kişilik takımların birbirine karşı mücadele ettiği hızlı bir oynanışa sahip yeni bir mod ve sizi bekleyen sürprizlerin sadece çok ufak bir bölümü. Daha fazlası için 1 Ağustos Perşembe günü yapılacak COD çok oyunculu modu prömiyerini bekleyin.”

Bu gördüğünüz açıklamadan sonra heyecan iki katına çıkmış oldu. Perşembe günü yapılacak olan prömiyerde; çok oyunculu kısmının birçok modu canlı olarak gösterilecek ve hatta canlı canlı isteyen kişilere oynatılacak. Kim bilir? İnfinity Ward'ın paylaşmış olduğu, 6 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar, iyi günler diliyorum!

Son düzenleme:

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Vay be güzel oyun gibi gözüküyor, heyecanlandım. Ellerine sağlık. :)

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Bu yıl en çok beklediğim oyunlardan birisi ve hayatım boyunca en çok tekrar tekrar oynadığım bir oyunun devamının çıkması çok mutlu etti beni.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

aralar en çok merak ettiğim oyunlardan birisidir. Oynanış videosu beklediğimden güzel çıktı. La Casa De Papel gibi bekleyeceğiz :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı