Sol Reklam

Calipso #Her Akşam 19.00'da Event, Hilesiz Oyun, Şans Kasaları, Sanal Market, Açık Artırma, Koth#

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YigitYetkin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
13.260
BLom5V.png

Z92gyg.png

nOYVq5.png

Vr25Jy.png

vjYdBm.png

oOnPMQ.png

2JvmVL.png

D7ooVy.png

1Jjj6G.png

azPPJd.png

8Ymm0d.png

Yg332D.png

oyna.calipsonetwork.com
1.11.2

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Bilmem ne gui ler falanlar auctions house lar falan ama keşke shader la çektiğiniz o güzel mapleri bizde o tat da oyniyabilsek :)

C

CAN147

Ziyaretçi
Haritalari biryerden "alinti" almişssaniz bile o haritalari malesef ki birileri herşekilde sizden "alinti alicaktir" bu yüzden konu şu hirsizdan hirsizlik yapmak kahramanlikmidir? :) neyse konu tasarimi güzel xD

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
@Puding haklısın hocam bende öyle shader ile oynamak isterdim taaki crash verene kadar xd

Neyse şunu ilave edeyim çok güzel olmuş başarılar fakat buildleri kendiniz yapsaydınız en azından daha iyi olurdu buildler kötü olsa bile en azından kendiniz yapardınız bi kaliteniz olurdu.

değilmi @can147 abicim?

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Haritalari biryerden "alinti" almişssaniz bile o haritalari malesef ki birileri herşekilde sizden "alinti alicaktir" bu yüzden konu şu hirsizdan hirsizlik yapmak kahramanlikmidir? :) neyse konu tasarimi güzel xD
Hahaha aynen

C

CAN147

Ziyaretçi
@Puding haklısın hocam bende öyle shader ile oynamak isterdim taaki crash verene kadar xd

Neyse şunu ilave edeyim çok güzel olmuş başarılar fakat buildleri kendiniz yapsaydınız en azından daha iyi olurdu buildler kötü olsa bile en azından kendiniz yapardınız bi kaliteniz olurdu.

değilmi @can147 abicim?
Aynen ama haritalari kendi yapanlar çok nadir hatta hiç yok :p adamlara hak vermen lazim adam ugraşiyor haritayi yapiyor sonra bir bakiyor 2 gün sonra başka sunucu kullaniyor :D

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Konu tasarımı hoşuma gitti. Brightness, transparent yazılar vs. hoş durmuş. Sadece haritalar sıkıntılı; daha güzel %100 el emeği bir haritayla gelirseniz daha iyi olur. Özellikler olarak bakarsak konuda çok az özellik yer alıyor. Spawner, holographic chat, otomatik rütbe gibi özellikler eklenebilir.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Konu tasarımı olsun sunucu olsun beğendim :D

Aegrison

Kendisinin rakibi

Discord:

The Aegrison#7049

Elmaslar
41
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
Aegrison
Konu tasarımı çok iyi maplar alıntımı bilmiyorum ama alıntıysa ve map yakın zamanda değişmeyecekse belirtin bence.

YigitYetkin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
13.260
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Haritalar hakkında yorum yapan arkadaşlarıma genel bir cevap vermek istiyorum. Event alanı dışındaki tüm haritalarımız world edit kullanılarak yapılmıştır, yani bize aittir. Fazla detay ve emek isteyen ev, bina, ağaç gibi yapılar haritalarımıza schematic kullanılarak yerleştirildi yani alıntı. Çünkü sunucunun performansı ve eklentiler için yeterince emek ve zaman harcıyoruz. Fakat çevresel olarak harita tasarımları bize ait ve başka sunuculardan alma gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Haritaların çalınmaması için gereken önlemleri elimizden geldiğince alıyoruz. Şuan tüm güncel modlar engelli. Sunucumuzu ziyaret edip eklentiler arasındaki uyumu ve sadeliği görmenizi isterim.

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Konu tasarımınız çok hoşuma gitti.

YigitYetkin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
13.260
Teşekkürler

HaN905

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Konu Harika Sunucu Muhteşem Çok Güzel Uyarlamışsın Başarıların Devamını Diliyorum
Hayırlı Forumlar​

Ckerr

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Sunucunuz güzele benziyor.Umarım beklediğiniz online sayısını görürsünüz.Başarılar Dilerim[DOUBLEPOST=1518259840,1518259810][/DOUBLEPOST]Sunucunuz güzele benziyor.Umarım beklediğiniz online sayısını görürsünüz.Başarılar Dilerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı