Sol Reklam
Sağ Reklam

C# WPF İÇİN KAYNAK ÖNEREBİLİR MİSİNİZ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

litches

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
135
Normalde hep Windows Form üzerinde çalışmalar yapardım ama artık daha iyi bir görüntüye ihtiyacımın olduğunu fark ettim, önerebileceğiniz kaynak varsa sevinirim gereksiz bilgiler ile zaman kaybettiren videolar izlemek / okumak istemem.

DrDre

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Taiizor

Elmaslar
73
Puanlar
13.670
Yer
Los Angeles
Minecraft
ReaLTaiizor
Facebook
iTaiizor
Twitter
iTaiizor
Zamanında WPF için ben de kaynak araştırması yapmıştım. Eğer kaynak olarak Türkçe dilini tercih ediyorsan çok kaynak bulamazsın. Çünkü kaynakların çoğunu İngilizce oluşturmakta. YouTube'ye bakarsan tek Türkçe kaynak olan bu oynatma listesini görürsün. İçeriğine baktım biraz zengin gibi ama videoları izlemeden bilemem.
YouTube'nin yanı sıra Udemy'de de Türkçe olarak sadece bu ders var. Yine içeriğini bilmemekle birlikte Udemy'deki ders YouTube'dekine göre daha kısa ve ücretli. Bana kalırsa ne kadar kötü olsa da bir şeyler öğrenme ihtimaline karşı YouTube'yi tercih etmen olur.
Zaten WinForms'la WPF'nin farkını anlamaya başladığında ben WinForms'da boşuna vakit harcamışım diyeceksin. WPF, WinForms'a göre daha çok esneklik sağlayacaktır. Naçizane tavsiyem şu, WPF'yi karagüneş değil de MVC-MVVM gibi yapı taşlarıyla öğrenmendir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı