Sol Reklam
Sağ Reklam

Büyük Korkularınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba. Bu konuda korkularımdan bahsedeceğim.

Küçükken (ilkokul zamanında) sınıfımızda arkadaşlarım cin çağırıyorlardı. Çok korkardım. Aslında birileri saklanıp ses yapıyormuş fakat bu benim bilinçaltıma işlemiş ve hala karanlıkta cinlerden korkuyorum. O yüzden bir konuşmada ya da bir olayda bahsedilince konunun kapatılmasını istiyorum. Bu konuyu yazarken bile içim ürperiyor. O yüzden diğer korkuma geçeyim.

Diğer korkum ise böcekler. Küçükler ve bana saldıramazlar ama hala çok korkuyorum. Geçen gün köyde anneannem, dedem, dayım, annem, babam ve ben piknik yapıyorduk. Arılar yemeklerimize dadandı ve ben ortalığı ayağa kaldırdım. Beni sokacaklarından çok korkuyorum. O yüzden yemeğimi evde yedim. Hiçbir şekilde böcekleri öldürmem ya da zarar vermem. Odamda bir böcek varsa babamı çağırırım ve babam böceği özgürlüğüne kavuşturur. Neyse diğer korkuma geçeyim.

Diğer korkum ise bina korkusu. Akşam saatlerinde ya da sabah saatlerinde (seslerin olmadığı saatlerde) binada tek başıma kalamıyorum. Komşuya gidilecekse ya da bir komşudan döneceksem annemi arıyorum. Annem yanımda geliyor ya da binada ben gidene kadar arkamdan bakıyor. Komik bir korku biliyorum ama nedense küçüklüğümden beri bu var. Küçükken arkadaşlarım tarafından çok korkutuldum. O yüzden biraz korkak birisiyim.

Ben korkularımı anlattım. Siz de anlatabilirsiniz.

H

Huseyin_Beyy

Ziyaretçi
Sevdiklerimi kaybetmek en büyük korkum yetermi bu kadar :)

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Fiziksel acı

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.680
Puanlar
17.435
Değer verdiğin kişilerin vefat etmesi.

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Satanas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Satanas
Tek Korkum Karanlık Aslında kendimden korkuyorum hayal gücüm çok yüksek ve karanlıkda tavan derecede çok korkunç şeyler düşünüyorum ve sorun şu ölümden kormuyorum hiç birşeyden korkmuyorum ama o korkunç varlıklar gerçekden korkunç geliyor neden korktuğumu düşünüyorum bulduğum cevap beni öldürmesi ama ölümden korkmuyorum neden bilmiyorum ama korkutucu geliyor

rubin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
260
Puanlar
4.505
Minecraft
mylaa_
Korkularım 2 tane zaten
1. Az da olsa örümcek.
2. Sevdiğim kişileri kaybetmek.
Bu 2'li yeterli bana göre.

Dark_4

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Evoshi Hatake#6144

Elmaslar
111
Puanlar
4.095
Minecraft
Dark_4
Benim Korkum Bir Evde Tek Başıma Kalamam Sürekli Bir Panik Halinde Olurum Sanki Her Saat Eve Hırsız Girecekmiş Gibi
Diğer Korkum İse Birinin Beni Kötü Tanıması Çünkü Kötü Tanınınca Herkez Kötü Tanımaya Başlıyor Bu Korkunç Bişey Bence
Diğeri İse Ailemden Birinin Ölmesi.

P

Presidente

Ziyaretçi

rubin

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
260
Puanlar
4.505
Minecraft
mylaa_

Fusky

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
8.785
Bir yere sıkışıp kalmak

ERDEMSAKARYA_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

erdem#0467

Elmaslar
16
Puanlar
870
Yer
Türkiye
Minecraft
Captaincy_
Garip fakat gece bir yolda yürürken birisi arkamdan geliyor ise nedense hep bir şüpheye düşerim, acaba beni mi takip ediyor vesayre vesayre. Onun dışında ise kabus gördüğümde gece yarısı 3'de uyanınca sanki yarısı kapalı kapımın köşesinden birisi bana bakıcakmış gibi hissediyorum omg ondan dolayı artık yeni geliştirdiğim taktik ile uyandığımda direk telefonumu elime alıyorum ve YouTube'de video izliyorum her neyse. Örümceklerden, karıncalardan, fındık ağaçlarının üstünde altında gezinen değişik küçük ama büyük olan böceklerden gereksiz bir şekilde korkuyorum. Bir gün fındık ağaçlarını toplarken fark etmeksizin boynuma girmiş ve aşağı indiğimde boynumdan çıktığında bir korkuyla hayvana fiske attım ve öldü '':/''. Tuvalet giderinden fare veya farklı bir hayvanın çıkmasından korkuyorum (normalde fareden korkmam aslında ama bi anda çıkarsa korkarım herhalde). Son olarak ise mahşer gününde hesap verememekten korkuyorum. (Anlatmadığım çok uzun sürücek korkularım da var burada ancak bu kadar oluyor :-))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı