Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Buycraft, Tebex

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

kedy boğan

Ziyaretçi
Merhaba öncelikle herkese forumda biraz yeniyim araştırdığıma göre hiç türkçe kaynak yok bu iki site hakkında ödeme yöntemleri vs. ülkemizde, Türkiye'de rahatlıkla çalışıyor mu? İnsanlar Buycraft'tan VIP alsalar rahatça bana yollayabilirler mi bu sağlayıcılar ile?

K

kedy boğan

Ziyaretçi
Bahsettiğim siteler Buycraft ve Tebex.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
BuyCraft & Tebex için XSolla, shopier, paymentwall tarzı entegrasyonlar var, (genel konuşuyorum) banka kartın mevcutsa ve 18 yaşından büyükseniz rahatlıkla entegre edebilirsiniz.

C

celal1387

Ziyaretçi
BuyCraft & Tebex için XSolla, shopier, paymentwall tarzı entegrasyonlar var, (genel konuşuyorum) banka kartın mevcutsa ve 18 yaşından büyükseniz rahatlıkla entegre edebilirsiniz.
Bununla alakalı bir kaynak var mı? Varsa paylaşır mısınız?

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Bununla alakalı bir kaynak var mı? Varsa paylaşır mısınız?
Yani şöyle söyleyeyim, tebexe girdikten sonra add gateway yerine istediğiniz ödeme metodunu seçip googledan örnek veriyorum "tebex adding xsolla gateway" gibi bir arama ile kaynak bulabilirsiniz.

EDİT: Tam bir kaynak buldum, buyrun. TIKLA!
Not: Kaynakların %99'u ingilizce.

C

celal1387

Ziyaretçi
Yani şöyle söyleyeyim, tebexe girdikten sonra add gateway yerine istediğiniz ödeme metodunu seçip googledan örnek veriyorum "tebex adding xsolla gateway" gibi bir arama ile kaynak bulabilirsiniz.

EDİT: Tam bir kaynak buldum, buyrun. TIKLA!
Not: Kaynakların %99'u ingilizce.
Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı