Sol Reklam
Sağ Reklam

Bungeecord Yardımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilmeadimiasd

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
14
Puanlar
13.570
Herkese selam,
Hayatımda ilk defa bungeecord ile bir sunucu açıyorum, ne yaparsam yapıyım bir türlü oyuncu sunucudan çıktıktan sonra çakma lobi sunucusuna atsın olayını yapamadım, bunu yapabilmek için ne yapmam gerekli?

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Herkese selam,
Hayatımda ilk defa bungeecord ile bir sunucu açıyorum, ne yaparsam yapıyım bir türlü oyuncu sunucudan çıktıktan sonra çakma lobi sunucusuna atsın olayını yapamadım, bunu yapabilmek için ne yapmam gerekli?
Bir oyuncu oyundan çıktıktan sonra çakma lobiye atsın derken? İstediğiniz şey oyuncular oyuna ilk gireceği zaman çakma lobiden giriş yapmaları mı gerektiği? Ya da bir sunucu kapandığı zaman hangi sunucuya mı atacağını sormak istemiştiniz? Sorduğunuz soruyu tam anlamadığım için özür dilerimde birazcık daha detaylı anlatırmısınız? Üstte bahsettiğim sorulardan hangisini sormak istemiştiniz yani iyi forumlar dileriz.

Bilmeadimiasd

Elmaslar
14
Puanlar
13.570
Bir oyuncu oyundan çıktıktan sonra çakma lobiye atsın derken? İstediğiniz şey oyuncular oyuna ilk gireceği zaman çakma lobiden giriş yapmaları mı gerektiği? Ya da bir sunucu kapandığı zaman hangi sunucuya mı atacağını sormak istemiştiniz? Sorduğunuz soruyu tam anlamadığım için özür dilerimde birazcık daha detaylı anlatırmısınız? Üstte bahsettiğim sorulardan hangisini sormak istemiştiniz yani iyi forumlar dileriz.
Oyuncuyu sunucuya ilk defa giriş yaptığında Çakma lobi (authme lobisi)'ye atıyor, giriş yapınca da lobiye atıyor bunda sorun yok fakat oyuncu tekrar giriş yaptığında bu sefer oyuncuyu hub sunucusuna atıyor tekrar çakma lobiye atmıyor, olduğu sunucuda kalıyor. ben oyuncuyu tekrar hub sunucusuna göndermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:

Bilmeadimiasd

Elmaslar
14
Puanlar
13.570
Konu bungeecord'un konfiğinden alakalıymış, hazır paketlerden aldım ve bu şekilde düzelttim. Konu kilit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı