Sol Reklam

Çözüldü Bungeecord Sunucu İçin Yardım Edermisiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Merhaba Mc-Tr Ailesi,

Size Büyük Birkaç Sorunumdan Bahsedeceğim. Bungeecord sunucu açtım ve bazı komutları nasıl yapacağımı bilmiyorum. İlk Sorunum Mesela Lobide npcler var opskyblock yerine nasıl ışınlanacaklar bunlar buna bir skript vs. varsa verirmisiniz yardımınız benm için çok önemli. İkinci Sorunumda Tüm Yerlerde Yani OpSkyblock Olsun Fake Lobi Olsun Mesela opskyblock yerinde 5 kişi var lobide kimse yok mesela bunu şimdi servere girmeden 5/slot gibi gösterirmi yoksa en son hangi yerdeysek yani lobi yerindeyiz mesela lobi yerindekilerinin sayılarınımı gösteriyor. Üçüncü Sorunum İse /lobiye nasıl dönebilecekler?

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Skript Kullanmanıza Gerek Yok Paketleri Ve Bungeecord'u Sorunsuz Bir Şekilde Kurduysanız Npc Tıklayınca Zaten Kendisi Sizi Yönlendirecektir. Tabi Hazır Paket İse , Kendi Paketinizi Yapıyorsanız İşler Değişir. 2. Sorunuzun Cevabı İse Sunucudaki Toplam Oyuncu Sayısını Gösterir. 3. Sorunuzun Cevabı İse /setwarp lobi Silmek İçin İse /delwarp lobi yazmanız Yeterli Olucaktır. ( Nereye Set warp Çekicek iseniz oranın üstünde durunuz. ) İşinize Yaradı İse Yorumlarda Konuyu Kilitleyebilirsiniz. Başarılar , Kolay Gelsin . <3

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
İnternet üzerinde arama yapmış olaydınız kısa sürede sorularınıza yanıt bulurdunuz aslında.

Sunucular arasında aktarım yapmak için MyCommand eklentisini kullanabilirisiniz, yine arama yaparak kullanımı öğrenebilirsiniz. Bir rehber bırakayım.

Sunucu listesinde toplam oyuncu sayısını gösterir, hangi sunucuda olduğu farketmez.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Skript Kullanmanıza Gerek Yok Paketleri Ve Bungeecord'u Sorunsuz Bir Şekilde Kurduysanız Npc Tıklayınca Zaten Kendisi Sizi Yönlendirecektir. Tabi Hazır Paket İse , Kendi Paketinizi Yapıyorsanız İşler Değişir. 2. Sorunuzun Cevabı İse Sunucudaki Toplam Oyuncu Sayısını Gösterir. 3. Sorunuzun Cevabı İse /setwarp lobi Silmek İçin İse /delwarp lobi yazmanız Yeterli Olucaktır. ( Nereye Set warp Çekicek iseniz oranın üstünde durunuz. ) İşinize Yaradı İse Yorumlarda Konuyu Kilitleyebilirsiniz. Başarılar , Kolay Gelsin . <3
serverlar arası geçiş diyorum beyefendi, tekserver içi değil sağolun gine.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
İnternet üzerinde arama yapmış olaydınız kısa sürede sorularınıza yanıt bulurdunuz aslında.

Sunucular arasında aktarım yapmak için MyCommand eklentisini kullanabilirisiniz, yine arama yaparak kullanımı öğrenebilirsiniz. Bir rehber bırakayım.

Sunucu listesinde toplam oyuncu sayısını gösterir, hangi sunucuda olduğu farketmez.
Npc Ye ne yazıp gösterebilirim?

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı