Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü BungeeCord Port Açığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Amot - MCServer Shop

Ziyaretçi
Merhabalar Açmış Olduğum Sunucuda BungeeCord Port Açığı var fakat ben bunu kapatamadım bulabildiğim eklentileri denedim
- Batihost Koruma --> bungeenin ip kurdum ama bağlanırken lütfen doğru ip hatası veriyor
-IPWhiteList + FİX --> bungeenin ip kurdum ama bağlanırken lütfen doğru ip hatası veriyor
-JustByBungee --> bungeenin ip kurdum ama bağlanırken lütfen doğru ip hatası veriyor
-OnlyProyJoin --> indiremedim
- SecuredNetwork --> sunucuya kurulucak pl kaldırılmış

Acaba başka bi pl varmı port açığını kapatmak için veya skript

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Yazdıklarını kuramama sebebi tamamen senden kaynaklı. Yeni plugin aramak yerine düzgün bir kurulum yapmak nasıl fikir?

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
SecuredNetwork'de ne hatası verdi anlamadım?

A

Amot - MCServer Shop

Ziyaretçi
SecuredNetwork'de ne hatası verdi anlamadım?
şöle söliyim kurulum için securednetwork u batihost a attıktan sonra oyun dosyalarına atılcak farklı bir pl varmış ama o pl silinmişti yüklenmiyordu

A

Amot - MCServer Shop

Ziyaretçi
Yazdıklarını kuramama sebebi tamamen senden kaynaklı. Yeni plugin aramak yerine düzgün bir kurulum yapmak nasıl fikir?
Çok Doğru bir fikir ama kuramadım bi türlü bir sürü araştırma yaptım ama yapamadım config e bungeecord un ipsini yazıyorum daha sonra girmeye çalıştığımda hata alıyorum

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
şöle söliyim kurulum için securednetwork u batihost a attıktan sonra oyun dosyalarına atılcak farklı bir pl varmış ama o pl silinmişti yüklenmiyordu
SecuredNetwork herhangi bir ek plugin gerektirmiyor. jar dosyasını plugins klasörüne atmanız yeterli.

A

Amot - MCServer Shop

Ziyaretçi
SecuredNetwork herhangi bir ek plugin gerektirmiyor. jar dosyasını plugins klasörüne atmanız yeterli.
forumda okuduğumda anlatan kişi öle yazmıştı ozaman baştan deniyim bi onu çalışırsa yazarım 5 dk ya

A

Amot - MCServer Shop

Ziyaretçi

YAPIM AŞAMASI

1. SecuredNetwork(renamed IPWhiteList) adlı eklentiyi indiriniz ve bungeecord/plugins'e atınız.
2. IPWhiteListBukkit adlı eklentiyi indiriniz ve oyunsunucusu/plugins'e atınız.
3. SecuredNetwork(renamed IPWhiteList) adlı eklentinin klasörünü hiç bir şekilde dokunmuyoruz.
4. IPWhiteList adlı eklentinin config.yml'sini açarak "bungeePath:" yazan kısma bungeecord sunucunuzun bulunduğu lokasyonu yazmalısınız. yazıyor ve IPWhiteListBukkit ide spigot ta açmaya çalıştığımda

SpigotMC - High Performance Minecraft - Error​

You do not have permission to view this page or perform this action. hatasını veriyor

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
YAPIM AŞAMASI

1. SecuredNetwork(renamed IPWhiteList) adlı eklentiyi indiriniz ve bungeecord/plugins'e atınız.
2. IPWhiteListBukkit adlı eklentiyi indiriniz ve oyunsunucusu/plugins'e atınız.
3. SecuredNetwork(renamed IPWhiteList) adlı eklentinin klasörünü hiç bir şekilde dokunmuyoruz.
4. IPWhiteList adlı eklentinin config.yml'sini açarak "bungeePath:" yazan kısma bungeecord sunucunuzun bulunduğu lokasyonu yazmalısınız. yazıyor ve IPWhiteListBukkit ide spigot ta açmaya çalıştığımda

SpigotMC - High Performance Minecraft - Error​

You do not have permission to view this page or perform this action. hatasını veriyor
Kendim dün kurduğumda herhangi bir ek plugine ihtiyaç duymadım fakat doğrusu öyle ise onu yapın.

A

Amot - MCServer Shop

Ziyaretçi
Kendim dün kurduğumda herhangi bir ek plugine ihtiyaç duymadım fakat doğrusu öyle ise onu yapın.
dün nasıl kurduğunu açıklarmısın çünkü araştırdığımda bu yazıyor mc-tr de

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
dün nasıl kurduğunu açıklarmısın çünkü araştırdığımda bu yazıyor mc-tr de
İlk defa hub kurduğum için bir arkadaşımdan yardım aldım, İPWhitelist yüklüydü onu sildim SecuredNetwork kurdum, herhangi bir sıkıntı veya hata çıkmadı.

A

Amot - MCServer Shop

Ziyaretçi
Sorun Beyaz Sancak Sayesinde Çözüldü Yapamayanlar için SecuredNetwork u hem BungeeCord Plugins hemde sw plugins dosyasına atıp bungee deki ip bölümüne ip:;pport olarak eklerseniz sorun çözülür

Son düzenleme:

Okan Seren

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Okan SEREN#1852

Elmaslar
103
Puanlar
13.600
Minecraft
Swereq
Merhabalar Açmış Olduğum Sunucuda BungeeCord Port Açığı var fakat ben bunu kapatamadım bulabildiğim eklentileri denedim
- Batihost Koruma --> bungeenin ip kurdum ama bağlanırken lütfen doğru ip hatası veriyor
-IPWhiteList + FİX --> bungeenin ip kurdum ama bağlanırken lütfen doğru ip hatası veriyor
-JustByBungee --> bungeenin ip kurdum ama bağlanırken lütfen doğru ip hatası veriyor
-OnlyProyJoin --> indiremedim
- SecuredNetwork --> sunucuya kurulucak pl kaldırılmış

Acaba başka bi pl varmı port açığını kapatmak için veya skript
SecuredNetworku ben tanıtmıştım plugin biraz değişti tek plugine döndü, zamanım pek olmadığı için konuyu güncelleyememiştim.

Son düzenleme:

Okan Seren

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Okan SEREN#1852

Elmaslar
103
Puanlar
13.600
Minecraft
Swereq
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı