Sol Reklam

Çözüldü Bungeecord Lobi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ibrahimhakki

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Arkadaslar benim bir bungeecord sunucum var sunucuya hem op hem emek skyblock ekledim uanliz soyle.bi sorunum var opskyblocka giriyorum /lobi yazihorum sorun yok ama emek skyblocka firince /lobi yaziyorum unkown command /help hatasi veriyo sebebi ve cozumu nedir yardimci olurmusunuz

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
SlashServer pluginini bungeecord sunucuna yüklersen olacaktır

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Arkadaslar benim bir bungeecord sunucum var sunucuya hem op hem emek skyblock ekledim uanliz soyle.bi sorunum var opskyblocka giriyorum /lobi yazihorum sorun yok ama emek skyblocka firince /lobi yaziyorum unkown command /help hatasi veriyo sebebi ve cozumu nedir yardimci olurmusunuz

Lobi bungeecord ile birlikte gelmez. Bungeecord plugins bölümüne BungeeTools pluginini yükleyiniz ve dosyasından sunucu Lobi ve komut /lobi olarak ayarlayınız.

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Kardeşim daha kolay bir yöntemi var bungeecorda SlashServer adlı plugini eklerseniz ve yetkilerini ayarlarsanız bu çok kolay birşekilde yapılabiliyor mycommand yada başka bir plugine ihtiyaç yok

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Kardeşim daha kolay bir yöntemi var bungeecorda SlashServer adlı plugini eklerseniz ve yetkilerini ayarlarsanız bu çok kolay birşekilde yapılabiliyor mycommand yada başka bir plugine ihtiyaç yok
Ben sadece görüsümü söyledim kardesim.

ibrahimhakki

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Kardes Discorddan Eklermisin
✯《Թ》✯ Ibrahim ☪#6645
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Lobi bungeecord ile birlikte gelmez. Bungeecord plugins bölümüne BungeeTools pluginini yükleyiniz ve dosyasından sunucu Lobi ve komut /lobi olarak ayarlayınız.
Çok Saol Kardes Konu kilit

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı