• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Yardım BungeeCord ile tüm sunuculara nasıl komut gönderebilirim?

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

TheFlaxed01

Play.TriaNetwork.Tk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
70
Steam
TheFlazet
Discord
TheFlaxed#1433
Minecraft
TheFlaxed
Merhaba Arkadaşlar, Biz BungeeCord sunucu kurduk fakat sunucumuzda bi anda her sunucuya komut göndermemiz lazım mesela givevip komutunu yazdığımız zaman tüm sunucularda vip olacak bunu yapmanın bir yöntemi var mı?

Gold_Saw

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
470
Discord
GoldSaw#7649
Direk LuckPerms + storage file mantığını kullan

kettchapp

Altın Benim Yeni Sevgilim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
211
Puanlar
1.240
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
MySQL kullanabilirsin. Bilgiğim kadarıyla groupmanager'de mysql desteği vardı. Emin değilim ama.
Benim eklentimde bunu kolayca mysql ile yapabilirsin. Eğer göz atmak istiyorsan Buraya tıklayabilirsin. Eğer eklentimi kullanacaksan (ki hiç sanmam groupsmanager falan varken kim umursar) discorddan bana ulaşabilirsin. Eklentiyi geliştirmeyi bıraktım fakat kullanan olursa onlara göre geliştirip istenen özellikleri ekleyeceğim. Discorddan ulaşırsan istediğin özellik falan ekleyebilirim eklentiye.
Discord: metehngzr#2248

Edit: Eğer kullanıcaksan yetkileri senin için kendi eklentime göre ayarlayabilirim, uğraşmak istemiyorsan yani onları aktarmakla falan.

TheFlaxed01

Play.TriaNetwork.Tk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
70
Steam
TheFlazet
Discord
TheFlaxed#1433
Minecraft
TheFlaxed
MySQL kullanabilirsin. Bilgiğim kadarıyla groupmanager'de mysql desteği vardı. Emin değilim ama.
Benim eklentimde bunu kolayca mysql ile yapabilirsin. Eğer göz atmak istiyorsan Buraya tıklayabilirsin. Eğer eklentimi kullanacaksan (ki hiç sanmam groupsmanager falan varken kim umursar) discorddan bana ulaşabilirsin. Eklentiyi geliştirmeyi bıraktım fakat kullanan olursa onlara göre geliştirip istenen özellikleri ekleyeceğim. Discorddan ulaşırsan istediğin özellik falan ekleyebilirim eklentiye.
Discord: metehngzr#2248

Edit: Eğer kullanıcaksan yetkileri senin için kendi eklentime göre ayarlayabilirim, uğraşmak istemiyorsan yani onları aktarmakla falan.
Peki Bu MyQSL dediğiniz şeyi araştırdım ama pek bir şey anlamadım nasıl uzak masaüstüne bağlayabilirim ve hangi sunucuya bağlamam gerek bu arada eklentiniz fena görünmüyor.

kettchapp

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
211
Puanlar
1.240
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Peki Bu MyQSL dediğiniz şeyi araştırdım ama pek bir şey anlamadım nasıl uzak masaüstüne bağlayabilirim ve hangi sunucuya bağlamam gerek bu arada eklentiniz fena görünmüyor.
MySQL bir veritabanıdır, siteler veya eklentiler bunu kullanabilir. Veri alışverişi için kullanılır. Mesela ben veritabanına kendimi ve sahip olduğum parayı kaydedersem başka bir eklenti veya sunucu falan o bilgiye veritabanına bağlanarak ulaşabilir. Veritabanının bir şifresi vardır herkes bağlanamaz.

TheFlaxed01

Play.TriaNetwork.Tk
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
70
Steam
TheFlazet
Discord
TheFlaxed#1433
Minecraft
TheFlaxed
Bir Kaç Gündür MyQSL bağlamaya çalışıyorum olmadı nasıl bağlayabilirim?

kettchapp

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
211
Puanlar
1.240
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Bir Kaç Gündür MyQSL bağlamaya çalışıyorum olmadı nasıl bağlayabilirim?
Discorddan eklersen yardımcı olabilirim. Discordum: metehngzr#2248
Fakat bu gün yardım edemeyebilirim eklerseniz yarın konuşuruz.

Yukarı