Sol Reklam
Sağ Reklam

BungeeCord Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CubeNW

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Arkadaşlar sunucuları bungee ile bağladım lobiye giriyor sıkıntı yok fakat factionda girmeye çalıştığımda bungee ile giriş yapmalısın hatası alıyorum fakat faction bungeeye zaten bağlı ve bungeeden girmeye çalışıyorum bağlanma hatası vb. bir şey mi oldu problem nedir ?

DolunayZen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Dolunay#1849

Elmaslar
43
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
DolunayTR

Log atar mısınız.​

CubeNW

Elmaslar
1
Puanlar
0
Log atar mısınız.

A1JLNM.png

hatası alıyorum bungeeden ip forward true olmasına rağmen hata bu

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Her ne olduysa sunucun kapalı gözüküyor. Firman ile iletişime geçmeyi denedin mi?

CubeNW

Elmaslar
1
Puanlar
0

Her ne olduysa sunucun kapalı gözüküyor. Firman ile iletişime geçmeyi denedin mi?
Sunucum normal server listte aktif girmeye çalışırken normal olarak bungee olduğu için lobiden girmen gerek hatası alıyorum lobidende girmeye çalışınca aldığım hata bu yani makinede aktiflik konusunda bir sıkıntı yok bungee yi mi yanlış bağladım diye düşünüyorum çok bir bilgim olmadığı için fakat yanlış mı doğrumu bilemiyorum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sunucum normal server listte aktif girmeye çalışırken normal olarak bungee olduğu için lobiden girmen gerek hatası alıyorum lobidende girmeye çalışınca aldığım hata bu yani makinede aktiflik konusunda bir sıkıntı yok bungee yi mi yanlış bağladım diye düşünüyorum çok bir bilgim olmadığı için fakat yanlış mı doğrumu bilemiyorum.

Büyük ihtimal yanlış bağlamışsınızdır. Sonuç olarak kendi kendine hata çıkması ender bir durumdur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı