Sol Reklam
Sağ Reklam

Piyasada düzgün sunucu var mı ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Eski sunucuları özledim şuan hiç doğru düzgün bir sunucu yok, geçen bir sunucuya girdim girişte o kadar çok para veriyorlar ki sıfırları sayamıyorum. Piyasada katrilyonlar dönüyor. Onun dışında adaların "eksi" levellere düştüğünü dahi gördüm. Ben golem spawner olan sunucuları özledim. Öyle bir sunucu varsa IP atar mısınız? :D :D
Keyifli bir şekilde oynamak istiyorum ama zor.

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Eski sunucuları özledim şuan hiç doğru düzgün bir sunucu yok, geçen bir sunucuya girdim girişte o kadar çok para veriyorlar ki sıfırları sayamıyorum. Piyasada katrilyonlar dönüyor. Onun dışında adaların "eksi" levellere düştüğünü dahi gördüm. Ben golem spawner olan sunucuları özledim. Öyle bir sunucu varsa IP atar mısınız? :D :D
açmıştım bir kaç ay önce fakat tutmadı kapatıldı. Hem de daha bu sunucuların kullanmadığı standart olmayan özellikler eklemiştim oyunlar vb.
Hard isteyen oyuncular görüyorum fakat herkes opye gidiyor

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Sana UnioCraftı cidden önerirdim ama 5-6 ay öncesine kadar *.* Oyuna yatırılan gerçek paralar olsun emek skyblocktan op skyblocka dönmesi olsun cidden sevmemeye başladım oysaki minecraftı hep o sunucuda oynardım hatta skyblockta birinciydim :D Eski günler..

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Var konularıma bakarsanız görürsünüz :)

R7flex

Sihirli Blok yakında sizlerle.
Elmaslar
122
Puanlar
6.805
Yer
1
Minecraft
R7flex
GameWorld.Batihost.Net Bizim sunucumuz golem spawner /is Gelişmiş Menü / Fly yok /komutmarket'ten alma özelliği / Maden Blokları Level veriyor.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Skyblock ve Survival bulunmakta 2 sunucuda emek tavsiye ederim.

Son düzenleme:

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Bu bölümde ip vermek yasak değil mi yoksa ben mi şizofrenim. Zamanında mute yemiştim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkçası herkesin yanıldığını düşünüyorum. Türkiye piyasası içerisinde @ZediaphBack ile yönettiğimiz sunucunun tek adaletli ''Emek Skyblock'' sunucusu olduğunu düşünüyorum. Yasak olduğu için buradan ip adresini paylaşmayacağım. Eğer sunucumuza gelmek isterseniz özelden attığım ip adresi ile sunucumuza ulaşabilirsiniz. Gerçekten tam istediğiniz gibi Golem spawner olayı var. Sunucumuzda yeterince aktif arkadaş ortamı var.

71816

AlperKaanDEV

</> DevOyuncular.net

Discord:

AlperKaan#0640

Elmaslar
18
Puanlar
6.310
Minecraft
AlperKaan
DevSkyBlock sunucusunu bilen bilir. Türkiye'nin en eski emek skyblock sunucusu ve 10. Sezon çok yakında başlıyor. Düzenlemeler bittikten sonra forumda konu olarak görebilirsiniz.

Athame

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Athame#4912

Elmaslar
16
Puanlar
3.970
Minecraft
Athame
yikilmis.axitrbilisim.com:1153 Girip deneyebilirsin ben oynuyorum gayet memnunum

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Arkadaşlar konudan IP adreslerini silip önerdiklerinizi bana özel ileti yoluyla atabilirsiniz.
Benim yüzümden ceza almanızı istemem.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Nostaljik survival için beklerim ama sunucumuz yeni gelirseniz sunucumuzdaki nostalji ve epiği hissdersin
71834

Cathrny

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Cathrny#2784

Elmaslar
88
Puanlar
13.575
Yer
İzmir
Minecraft
Cathrny
@MoonQS bro iron golemli sunucuları bende özledim hatta açmayı da düşündüm belki tutmaz demir spli sistem isterler diye açmıyorum ama emekskyblock sunucu açarsam iron golemli olacak beklerim :)

SkyMine

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
SkyMineNW
Nostaljik survival için beklerim ama sunucumuz yeni gelirseniz sunucumuzdaki nostalji ve epiği hissdersin Eki Görüntüle 71834
Sunucunuz neden 3-5 sunucu karışımı olmuş prefixleri tanıdık geldi warplarınızı falan gezdim bir sunucuyu kopyalamışsınız neredeyse
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle merhaba dostum yakında açılış yapıcağız Skyblock kategorisinde senide bekleriz takipte kal!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı