Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Bungecoord Login Sorunu Nasıl Çözerim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LimoMC

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

LimoMC#1345

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
NWSAD

Bungeecord serverimde Lobide login yapan oyuncular survival veya faction serverine girdikten sonra login yapmaması için ne yapmam gerekiyor(Eger survival ve factionda authme plugini kaldırırsam o ip yi bulup sifresiz girebilirler hesapları çalabilirler)​

GameUx Studios

Poyraz HANCILAR
Elmaslar
61
Puanlar
8.990

Bungeecord serverimde Lobide login yapan oyuncular survival veya faction serverine girdikten sonra login yapmaması için ne yapmam gerekiyor(Eger survival ve factionda authme plugini kaldırırsam o ip yi bulup sifresiz girebilirler hesapları çalabilirler)​

Bu eklenti işini görecektir. Düzgün ve sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bunu çözmenin en iyi yolu AuthMeBridge kullanmaktır. İndirdiğinizde .zip dosyasının içinden iki adet .jar dosyası çıkar.
Bukkit için olanı authme olan tüm sunuculara, Bungeecord için olanı ise Bungeecord pluginsine atın.
Hem giriş yapmadan /server gibi bungee komutlarını kullanmayı engeller.
Ayrıca bir sunucuda giriş yapıldığında diğer sunucuda da otomatik giriş yapar.
AuthMeBridge for BungeeCord

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Authme yi isl sonra tüm sunuculara su ekletiyi kur config den bungee nin oldugu makinanın ip sini yaz ve sunucuları calsıtır olay kapanmıstır. Yapamazsanız bana dc den ulasn

LimoMC

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

LimoMC#1345

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
NWSAD
Bu eklenti işini görecektir. Düzgün ve sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.

Sunucum ''Batıhost'' değil ayrıca çalışmadı.

Bunu çözmenin en iyi yolu AuthMeBridge kullanmaktır. İndirdiğinizde .zip dosyasının içinden iki adet .jar dosyası çıkar.
Bukkit için olanı authme olan tüm sunuculara, Bungeecord için olanı ise Bungeecord pluginsine atın.

Bekleyin Deniyeceğim.

Authme yi isl sonra tüm sunuculara su ekletiyi kur config den bungee nin oldugu makinanın ip sini yaz ve sunucuları calsıtır olay kapanmıstır. Yapamazsanız bana dc den ulasn

Bekleyin Deniyeceğim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim sorunsuz açıksız çalışıyor.

Authme'yi silmek istemiyorum yedekler var arkadaşın attığında yedekleride aktarabiliyorum teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı