Sol Reklam
Sağ Reklam

[BUİLDER] Arıyan 2Dakika Ayırıp Okusun!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Merhaba Ben Hasan Kolcu Genelde Rehber Gibi Kucuk Ve Basit Yetkileri Sevmem Yaratıcı Olduğum İçin Builderliği Benimsedim, Bundan Birkaç Hafta Önce Builderliğimin %50'Sini Kullanırken Bir Sunucu Sahibi Geldi Ve Benimle Çalışmak İstediğini Söyledi Herşeyi Ayarladık Onun Sayesinde Builderliğimin %75 %80'ini Kullanmaya Başladım Şimdi Diyiceksiniz Buildersin %100'ünü Kullanmalısın Öyle Yapıyorum Saten Ama Yanımda Builder Arkadaş Olmadığı İçin Bazı Buildleri Bırakıyorum Neden Böyle Bir Konu açtım?? Çünkü Bazı Kişiler //set ve //itemno Gibi Komutlar Bilerek Builder Olucağını Düşünüyor. Cidden Böyle Olmayın Emek Verin.
Evet Bende Öyleydim Ama Kendimi Geliştirdim 2 Yılda Proffesional Gibi Birşey Oldum Konuyu Şu Nedenle Açtım Forumlarda Hep Çocuklar Oluyor Biliyorum Benim Sunucumada Hep Builder Olarak Cocuklar geldi Sonucu Banladım. COK ACİL dedim //set komudunu ogrenen geldi. Yani Sunucusuna Builder Arıyanlar Heleki Skyblock ise Mesaj Veya Konu Altına Yorum Yapabilirler. İyi Günler İyi Forumlar...

DJTurkish

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
56
Puanlar
6.710
dostum hemen benimle iletişime geç

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

ILegends

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
ArenaPvP - FFA Server açıcaz, istersen gel?

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi

Builder

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Yer Gizli.
Yüzde 75 80 i cok düşük ben 2 haftada Yüzde 90 ını kullanıyorum.
100/10 wg den ve canavarları kapat vbden gidiyor onlarıda en kısa zamanda ogreniririm.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Yüzde 75 80 i cok düşük ben 2 haftada Yüzde 90 ını kullanıyorum.
100/10 wg den ve canavarları kapat vbden gidiyor onlarıda en kısa zamanda ogreniririm.
Orada Anlatmak İstediğim %99'unu kullanabiliyorum fakat yanımda builder arkadaş olmayınca Bu Hesap düşüyor. ben 2 haftada demiyorum 2-4 saatde spawn yapabiliyorum. 2 Haftada Harita Hazırlasam Daha iyilerini hazırlarım.

Builder

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Yer Gizli.
Orada Anlatmak İstediğim %99'unu kullanabiliyorum fakat yanımda builder arkadaş olmayınca Bu Hesap düşüyor. ben 2 haftada demiyorum 2-4 saatde spawn yapabiliyorum. 2 Haftada Harita Hazırlasam Daha iyilerini hazırlarım.
Bende 2 haftada ogrendim kodları diyorum Güzel Bir Hub server sadece 6 saatimi bide almaz.

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Bende 2 haftada ogrendim kodları diyorum Güzel Bir Hub server sadece 6 saatimi bide almaz.
2 haftada öğrenmek bana göre yetmez çünkü gerçekten emek vericeksen cabucak ogrenmek değil uğraşarak öğrenmek daha iyidir, laf atarmış gibi sözler yazıyorum yada benim düşüncem böyle. Sen Yanlış anlama sakın ha huyum kurusun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı